ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

L A T O     2  0  2  4   

Ilość miejsc: 9 Pozostało: 0

Cena: 2650

--TRENTINO - - Val di Sole 1-9.03.2024

TERMIN IMPREZY:1-9.03.2024

zbiórka i wyjazd 1 marca - Parking 3 FALE SŁUPSK o godz. 20.00FB_IMG_1707376442531.jpg
6 HB + 5 dni Skipass

 

Szczegóły pod numerem tel. +48 508 346 406 - Tomasz

Z A P R A S Z A M Y !

 

Do przekroczenia granicy przez uczestnika imprezy turystycznej obywatela Polski niezbędny jest ważny dowód osobisty lub paszport co najmniej 90 dni od daty wyjazdu.

 

Dbając o komfort i  bezpieczeństwo naszych podróżnych prosimy o zapoznanie się z  zasadami przewozu bagażu na imprezę turtystyczną.

 

LIMIT BAGAŻU

1 sztuka bagażu głównego (walizka lub torba sportowa do 20 kg, kask w bagażu głównym)

1 para butów narciarskich lub snowboardowych w pokrowcu do 5 kg 

1 szt. sprzętu sportowego (narty z kijkami lub deska snowboardowa w pokrowcu)- prosimy, aby nie dopakowywać innych przedmiotów do sprzętu 

1 szt., bagażu podręcznego do 5 kg.

Ze względu na ograniczoną pojemność bagażową organizator/przewoźnik odmówi zabrania dodatkowej walizki/ torby.

PEJO – Val di Sole, Italia 1-9.03.2024

Hotel Biancaneve *** położony jest u podnóża Parku Narodowego Stelvio, w otoczeniu Dolomitów, 1 km od niewielkiego miasta Cogolo. Obiekt oferuje restaurację, zaplecze odnowy biologicznej oraz ogród o powierzchni 5 000 m².Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, urządzone są w tradycyjnym góralskim stylu, a ich wnętrza zdobią drewniane meble oraz podłogi wyłożone wykładziną lub drewnem. Do dyspozycji Gości jest telewizor LCD oraz prywatna łazienka z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Hotel zapewnia bezpłatnie pościel oraz ręczniki.

WYŻYWIENIE: śniadanie w formie bufetu i 4 daniowa obiadokolacja: restauracja specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej oraz lokalnych specjałach. Lokal oferuje także menu dla dzieci oraz dania wegetariańskie i bezglutenowe. Śniadanie obejmuje domowe ciasta.

Teren narciarski leży na wysokości od 1200 - 3000 m i dysponuje 7 wyciągami.Większość tras narciarskich o łącznej długości 21 km są średniej trudności oraz kilka tras niebieskich i czarnych. Kolejka linowa "Pejo 3000" transportuje narciarzy ze stacji środkowej Tarlenta do najwyższego punktu na terenie narciarskim skąd rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na łańcuch górski Gruppo Ortles-Cevedale. Czerwony zjazd prowadzi w kierunku dolnej stacji do pozostałych tras, które także są oznaczone na czerwono. W dolnym obszarze można korzystać z dwóch tras niebieskich. O zaspokojenie głodu troszczą się trzy restauracje znajdujące się na górnych stacjach.
Prawie połowa tras jest sztucznie naśnieżana, między innymi czerwona trasy do doliny, która jest najdłuższą trasą terenu narciarskiego i liczy ok. 8 km. W dolnej części łączy się ona z niebieską trasą. Od górnej stacji 6-osobowej gondoli "Cabinovia" prowadzi ponadto czarna trasa nr. 3.. Oprócz 13 przygotowanych tras do dyspozycji stoją oznaczone, ale nie przygotowane trasy o łącznej długości od 500 m do 2,5 km.

SERWIS: Sauna, restauracja, bar, narciarnia wyposażona w suszarki do butów.

CENA 2650 zł. ZAWIERA:
– 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji
– przejazd autokarem klasy LUX
– 5 dniowy skipass Pejo 3000
– ubezpieczenia KL, NNW

CENA NIE ZAWIERA:

taksy klimatycznej w wys. 2 Euro/dzień
obowiązkowego ubezpieczenia OC SKI w wys. 50 zł/os.


NIEZBĘDNIK NARCIARZA/SNOWBORDERA

Narty, kije lub deska snowboardowa, buty, wszystko odpowiednio dopasowane
Kurtka narciarska/snowboardowa
Spodnie narciarskiego
Bielizna termiczna 2 pary skarpet narciarskich
Kask – obowiązkowy, kominiarka pod kask Gogle lub okulary p. słoneczne
Rękawice narciarskie grube i cienkie
Buty po nartachOpaska lub chustka na szyję
Pomadka do ust i krem do twarzy na niskie temperatury z filtrem UV
 

 

Zapraszamy również do naszej wypożyczalni 

Delfin Ski Rental & Serwis to profesjonalna wypożyczalnia nart i snowboardu marki ELAN oraz ręczny serwis. Założony przez pasjonatów i instruktorów narciarstwa i snowboardu, którzy po wielokrotnych złych doświadczeniach z serwisem maszynowym, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć najlepszy na pomorzu w pełni profesjonalny serwis narciarko-snowboardowy. Pasja którą staramy się wspólnie realizować zapewnia najwyższy poziom usług serwisowych. Cały proces ostrzenia odbywa się na diamentach, dzięki czemu zbierana jest niewielka warstwa krawędzi co bezpośrednio przekłada się przedłużenie ich życia. Jesteśmy w stanie przygotować sprzęt na każde warunki śniegowe oraz doprowadzić go do najlepszych parametrów po nieudanym serwisie maszynowym.. Jako jedyny serwis w regionie wykonujemy proces nakładania smaru w strukturę ślizgu w temperaturze 125 *C gwarantując tym samym lepszy poślizg i wytrzymałość na ścieranie

 

Zapraszamy do korzystania z usług zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa przed każdym wyjazdem w góry jak również po sezonie zimowym w celu zabezpieczenia krawędzi przed rdzą i utlenianiem ślizgów.

 

Zakres prac wchodzących w skład usługi:

odtłuszczenie/czyszczenie ślizgu
wypełnienie ubytków
ostrzenie krawędzi diamentem
równanie ślizgu
nakładanie struktury
smarowanie na gorąco


tel. kontaktowy: +48 505 418 811 (tylko w sprawach serwisu)
adres: ul. Kniaziewicza 9  76-200 Słupsk