ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

ZIMA   2025 -  DELFIN  INDOOR TRIATHLON SOSIR SŁUPSK - 27.10.2024

Ilość miejsc: 0 Pozostało:

FILM II EDYCJA DELFIN INDOOR TRIATHLON SŁUPSK 2023

delfin-travel (2).png

Delfin Indoor Triathlon to coroczne wydarzenie sportowe, które łączy trzy różne dyscypliny: pływanie, jazdę na rowerze stacjonarnym i bieganie na bieżni. Druga edycja tego wydarzenia odbyła się w hali sportowej, która na ten dzień przekształciła się w prawdziwe centrum triathlonu.

Najpierw zawodnicy musieli przepłynąć wyznaczony dystans na basenie. Było to nie lada wyzwanie, zwłaszcza że niektórzy z nich nie mieli wcześniej doświadczenia w pływaniu na tak długich dystansach. Na filmie widzimy, jak z determinacją rzucali się w wir walki z wodą, bijąc rękoma i nogami, aby pokonać każdy centymetr.

Potem przyszedł czas na jazdę na rowerze stacjonarnym. Ten etap, mimo że mniej wymagający fizycznie, wcale nie był łatwiejszy - wymagał bowiem sporej wytrzymałości i silnej woli. Z bliska obserwujemy, jak zawodnicy walczyli ze zmęczeniem, dając z siebie wszystko, by utrzymać odpowiednie tempo.

Ostatnia dyscyplina, bieg na bieżni, to była prawdziwa walka o przetrwanie. Na twarzach zawodników widoczne było zmęczenie, ale każdy z nich kontynuował walkę do końca. Na części twarzy pojawiało się uśmiechy satysfakcji - wiedzieli, że są blisko celu.

Na filmie widać również publiczność, która z zapartym tchem obserwuje rywalizację. Ich entuzjastyczne reakcje i gromkie brawa dodają zawodnikom sił i motywują do walki do końca.

Na koniec, po wyczerpującej walce, zawodnicy otrzymują medale. Ich twarze promieniują radością i dumą - pomimo zmęczenia, czują się zwycięzcami. A przecież to nie medal, ale uczestnictwo w wydarzeniu jest najważniejsze.

LINK DO FILMÓW 

FILM 1

FILM 2

Podsumowując, podczas II edycji Delfin Indoor Triathlon, na każdym kroku czuć było atmosferę rywalizacji, ale także współpracy i solidarności. Film pokazuje, jak pasjonaci sportu potrafią przełamywać swoje bariery, dając z siebie wszystko, aby osiągnąć cel.