ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

ZIMA   2025 -  DELFIN  INDOOR TRIATHLON SOSIR SŁUPSK - 27.10.2024

Ilość miejsc: 0 Pozostało:

FOTO RELACJA -II EDYCJA DELFIN INDOOR TRIATHLON SŁUPSK

EVENT DELFIN INDOOR TRIATHLON SŁUPSK 5/11/2023 coroczne zawody, które łączą pływanie, jazdę na rowerze i biegi w jednym wydarzeniu pod dachem hali Gryfia i pływalni SOSiR Słupsk.2023 II EDYCJA DELFIN INDOOR TRIATHLON SŁUPSK DELFIN-TRAVEL (101).jpg

Zawodnicy wykazali dużą determinację i hartem ducha, dostarczając widzom niezapomnianych emocji, które pozostawiły widzów w napięciu do ostatniego momentu. Wśród zawodników można było zauważyć ogromne zaangażowanie i pasję do indoor triathlonu.

Z radością informujemy, że III edycja Delfin Indoor Triathlon odbędzie się w roku 2024 i wszystkich miłośników sportu zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i amatorzy mają szansę na niezapomniane przeżycia, zdobywanie nowych doświadczeń i możliwość zmierzenia się z samym sobą.

Fotorelacja z II edycji Delfin Indoor Triathlon na naszej stronie internetowej i profilach w mediach społecznościowych. - 

Odwiedż nas - otwórz i przenieś się do świata sportu !

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników i dziękujemy za wzięcie udziału w zawodach.

Bez zangażownia sponsorów, partnerów , przyjaciół, członków Stowarzyszenia Sportowego Delfin /Słupsk , wolonatriuszy i pasji do sportu  to wydarzenie nie byłoby możliwe.

Do zobaczenia  w 2024 roku!