ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

ZIMA   2025 -  DELFIN  INDOOR TRIATHLON SOSIR SŁUPSK - 27.10.2024

Ilość miejsc: 55 Pozostało: 0

Cena: 1200 zł. + 320 euro

Lato nad Adriatykiem 26.07-04.08.2024

Zbiórka i wyjazd 26.07.2024boat-20047_1280.jpg

godz. 17.00 - Plac Zwycięstwa Słupsk

Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania) we własnym zakresie.

Do przekroczenia granicy przez uczestnika imprezy turystycznej obywatela Polski niezbędny jest ważny dowód osobisty lub paszport co najmniej 90 dni od daty wyjazdu.

CHORWACJA kolonia 26.07-04.08.2024

Hotel Zagreb w Karlobag FB  3 posiłki dziennie 

Chorwacja to średniowieczne miasteczka pełne zabytków, malownicze, długie wybrzeża pokryte urzekającą roślinnością, słoneczne plaże, błękit morza, nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie i widok gór. 

Bośnia i Hercegowina - Zwiedzanie Mostar. Bośnia oraz Hercegowina to dwie główne krainy geograficzno-historyczne państwa o nazwie Bośnia i Hercegowina.

Dubrovnik - nazywany jest perłą Adriatyku i uważany za najpiękniejsze miasto w Chorwacji. Jest najczęściej odwiedzanym przez turystów miastem w tym państwie. Miasto słynie z licznych zabytków, bogactwa architektonicznego i pysznej kuchni.

Međugorje. Miejscowość, gdzie od 24 czerwca 1981r. mają miejsce objawienia Matki Bożej. Tego dnia Maryja pod postacią kobiety z dzieckiem miała objawić się na wzgórzu

ZADAR - Chcąc odkryć ciekawe zakątki Chorwacji, warto wybrać się do Zadaru. W mieście tym można zwiedzić zarówno historyczne zabytki, takie jak Forum Rzymskie i Kościół św. Donata, jak i zobaczyć nowoczesne atrakcje turystyczne, czyli Morskie Organy i Pozdrowienie Słońca.

Cena: 1200 zł. + 320 euro - obejmuje pobyt-noclegi w hotelu w pokojach 3 osobowych 7 dni + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, video, klimatyzacja)(przejazd do Chorwacji około 18 godzin)

Na miejscu 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), wycieczki (bilety wstępu we własnym zakresie), ubezpieczenie.

Dodatkowo: Każdy musi posiadać  paszport lub dowód ososbisty, karta EKUZ

Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania) oraz na taksę klimatyczną, strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom.

Ważne:

Do przekroczenia granicy przez uczestnika imprezy turystycznej obywatela Polski niezbędny jest ważny dowód osobisty lub paszport co najmniej 90 dni od daty wyjazdu.

ZAPRASZAMY!