ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

ZIMA   2025 -  DELFIN  INDOOR TRIATHLON SOSIR SŁUPSK - 27.10.2024

Ilość miejsc: 50 Pozostało: 50

Cena: 20838

Wycieczka w dniach 30/09/2023 - 01/10/2023

Delfin Tomasz Drzazgowski

tomaszmasz@op.pl +48508346406
417,00 zł / os
Łączny koszt 20 838,00 zł
Wrocław
30/09/2023 - 30/09/2023 (1 dni)
54 uczestników (w tym 4 opiekunów)

Oferta obejmuje:

  • Przejazd autokarem
  • 0 noclegi
  • wyżywienie (śniadania: 0 i obiady: 1 )
  • ubezpieczenie NW
  • bilety wstępu do wybranych atrakcji
  • opiekę pilota
Ceny biletów wstępu oraz inne opłaty mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

W programie:

Koszt 60,00 zł

Afrykarium w ZOO we Wrocławiu

Wrocław
Wrocławskie ZOO i Afrykarium to jedno z najważniejszych miejsc w Polsce dla miłośników zwierząt i natury. Znajduje się w pięknym parku o powierzchni ponad 33 hektarów, w samym sercu miasta Wrocław. Wrocławskie ZOO zostało założone w 1865 roku i jest jednym z najstarszych ogrodów zoologicznych w Europie. Obecnie gości ponad 10 tysięcy zwierząt reprezentujących blisko 1,4 tysiąca gatunków. Oferuje ono wyjątkową możliwość obserwowania różnorodnych zwierząt, od małych gatunków ptaków i ssaków po ogromne słonie, nosorożce, lwy i tygrysy. ZOO w Wrocławiu prowadzi również wiele programów ochrony i hodowli zagrożonych gatunków, mających na celu ocalenie ich przed wyginięciem. Afrykarium to unikalne miejsce w składzie Wrocławskiego ZOO, które otworzyło swoje podwoje w 2014 roku. Jest to największe oceanarium słodkowodne w Europie, skoncentrowane na prezentacji różnorodności ekosystemów Afryki. Afrykarium oferuje niesamowite doświadczenie, umożliwiające obserwację wielu gatunków ryb, gadów i innych zwierząt w ich naturalnym środowisku. Goście mogą podziwiać rekinów, hipopotamy, krokodyle, a nawet dotknąć wody rzeki Amazonki. Zarówno ZOO, jak i Afrykarium we Wrocławiu angażują się w ochronę środowiska naturalnego i edukację publiczną. Oferują różnorodne programy edukacyjne, wystawy tematyczne i prezentacje, które mają na celu zwiększenie świadomości o znaczeniu ochrony dzikiej przyrody i zachęcenie do poszanowania środowiska naturalnego. Wrocławskie ZOO i Afrykarium to miejsca, które nie tylko dostarczają niezapomnianych wrażeń i radości, ale również inspirują do troski o świat zwierząt i przyrody.
Czas zwiedzania: 70 min
Koszt 50,00 zł
Atrakcja z przewodnikiem

Muzeum Narodowe we Wrocławiu - Panorama Racławicka

Wrocław
PANORAMA RACŁAWICKA to gigantyczny obraz olejny o wymiarach 15x120 metrów, przedstawiający bitwę pod Racławicami, której bohaterami byli m.in. Tadeusz Kościuszko i Bartosz Głowacki. Jest jednym z niewielu zachowanych na świecie przykładów malarskiej panoramy. Dzieło powstało w 1893 roku, a twórcami byli Jan Styka oraz Wojciech Kossak. Dla pełniejszego efektu zastosowano specjalną technikę oddziaływania na widza, polegającą na integracji malarstwa z trójwymiarową płaszczyzną. Panorama Racławicka znajduje się we Wrocławiu i jest jednym z głównych punktów turystycznych miasta.
Czas zwiedzania: 30 min
Koszt 26,00 zł
Atrakcja z przewodnikiem

Wrocław Hydropolis

Wrocław
Hydropolis we Wrocławiu to unikalne miejsce, które przenosi gości w fascynujący świat wody i jej znaczenia dla życia na Ziemi. Jest to interaktywne muzeum wody, które zapewnia niezapomniane doświadczenia edukacyjne i rozrywkowe. Hydropolis mieści się podziemnym kompleksem, który został zaprojektowany w sposób innowacyjny i futurystyczny. Wystawy i eksponaty w muzeum ukazują różne aspekty wody, od jej znaczenia w przyrodzie i ekosystemach, po wpływ na życie ludzkie, historię i technologię. Goście mogą uczestniczyć w interaktywnych prezentacjach, symulacjach i eksperymentach, które pozwalają lepiej zrozumieć właściwości i cykle wodne. Mogą również odkrywać tajemnice podwodnego świata, obserwować różnorodne gatunki ryb i organizmów w specjalnych akwariach oraz bawić się w interaktywne strefy wodne. Hydropolis to także centrum edukacyjne, które organizuje liczne warsztaty, zajęcia i wykłady, skierowane do różnych grup wiekowych. Zachęca do zgłębiania wiedzy z zakresu ochrony wody, zrównoważonego rozwoju i innowacji w dziedzinie gospodarki wodnej. Muzeum posiada również kawiarnię i sklep z pamiątkami, gdzie goście mogą odpocząć i nabyć unikalne przedmioty związane z tematyką wody. Hydropolis we Wrocławiu to miejsce, które inspiruje do odkrywania i doceniania znaczenia wody. Przenosi nas w fascynującą podróż po świecie wodnych tajemnic, dostarczając zarówno wiedzy, jak i rozrywki. Jest to doskonałe miejsce dla osób zainteresowanych nauką, przyrodą i ochroną środowiska.
Czas zwiedzania: 120 min
Koszt 0,00 zł
Atrakcja z przewodnikiem

Wrocław zwiedzanie -Ostrów Tumski kolebka Wrocławia

Wrocław
Ostrów Tumski, zwany także Katedralną Wyspą, to najstarsza część Wrocławia, którą warto odwiedzić podczas zwiedzania tego przepięknego miasta. Znajduje się tu wiele zabytków, które stanowią świadectwo długiej historii tego miejsca. Główną atrakcją Ostrowa Tumskiego jest katedra Św. Jana Chrzciciela, najstarszy kościół we Wrocławiu, którego historia sięga X wieku. To tutaj znajduje się słynna Kapituła Katedralna, miejsce gdzie spotykali się najważniejsi duchowni podczas narad i obrad. Spacer po Ostrów Tumski to także okazja do odwiedzenia Biskupiego Ogrodu, w którym znajduje się rośnie ponad 120 gatunków róż, a także Muzeum Archidiecezjalne. W bezpośrednim sąsiedztwie katedry roztacza się widok na wieże Kościoła Świętych Piotra i Pawła. To najwyższe wieże gotyckie we Wrocławiu i jedne z najwyższych w Polsce. Ostrów Tumski to miejsce, które tętni historią. Co ciekawe, do dzisiaj jest to jedyna część miasta, gdzie ulice oświetlone są gazowymi latarniami, które każdego wieczoru zapala latarnik. Odwiedzenie Ostrowa Tumskiego to absolutny must see dla każdego turysty. Często uważane za kolebkę Wrocławia, pamięta początki państwowości polskiej, czasy średniowiecza, rozbiorów i obu wojen światowych. To tutaj możemy najpełniej poczuć duszę tego niezwykłego miasta.
Czas zwiedzania: 120 min