ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

Z  I  M  A   2 0 2 5  JUŻ W OFERCIE :)

Ilość miejsc: 110 Pozostało: 23

Cena: 593 PLN

Legoland Billund DANIA 31.05 -2.06.2024

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Legolandzie w Danii!

Czy marzysz o magicznym dniu pełnym przygód, zabawy i kreatywności dla całej rodziny? Weź udział w wyjątkowym świętowaniu Dnia Dziecka w Legolandzie w Danii!

 Zachwycające Atrakcje: Odkryj niezliczone możliwości zabawy w największym parku tematycznym Lego na świecie! Od wciągających rollercoasterów po wspaniałe modele z klocków Lego - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Rodzinna Zabawa: Legoland to miejsce, gdzie dzieci i dorośli mogą razem budować, tworzyć i bawić się przez cały dzień. To idealna okazja, by spędzić czas razem i stworzyć niezapomniane wspomnienia.

 Magiczna Atmosfera: Poczuj magię Lego wypełniającą każdy zakątek parku! Kolorowe budowle, wesołe postacie i uśmiechy na twarzach dzieci sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany.

Nie zwlekaj! Wybierz się z rodziną do Legolandu w Danii i uczcijcie Dzień Dziecka w niezwykły sposób! Czekają na was niezapomniane przeżycia i wiele radosnej zabawy!

Legoland - gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

LEGOLAND -DANIA - na DZIEŃ DZIECKA -CITY BREAK-NEW!

Legoland w Danii to magiczne miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością dla fanów klocków Lego i miłośników przygód.

Położony w mieście Billund, jest najstarszym oraz najbardziej znanym parkiem rozrywki związanym zlegoland-906769_1280.jpg marką Lego na świecie.

Park podzielony jest na dziewięć stref tematycznych, każda oferująca unikalne atrakcje i widowiska. Od miasteczka Miniland, gdzie można podziwiać repliki najbardziej znanych miejsc na świecie wykonane z milionów klocków Lego, po fascynujące krainy takie jak Ninjago World czy Duplo Land, dostosowane specjalnie dla najmłodszych.

Choć nie ma tu gigantycznych roller-coasterów, Legoland w Danii zapewnia mnóstwo emocji i zabawy dla całej rodziny. Można tutaj budować, tworzyć, odkrywać tajemnice piratów, ścigać się samochodzikami, czy też uczestniczyć w pokazach z efektami specjalnymi.

Park oferuje również wiele możliwości relaksu i odpoczynku. W słoneczne dni można wypocząć podczas rejsu łódką po rzece Viking, a wieczorem obejrzeć fascynujące widowisko świetlne.

Legoland w Danii to nie tylko miejsce rozrywki, ale również edukacji i kreatywności. Dzięki interaktywnym atrakcjom, dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i wyobraźnię, bawiąc się jednocześnie.

Z ogromną popularnością parku związana jest również fabryka klocków Lego, która znajduje się w pobliżu. Co roku miliony turystów odwiedzają Legoland, czyniąc go jedną z największych atrakcji w Danii.

Legoland w Danii to miejsce, które zachwyca nie tylko fanów Lego, ale również wszystkich poszukujących niezapomnianych przygód i radosnej zabawy.

LEGOLAND DNIA  to przede wszystkim rodzinny park rozrywki. Nie sposób wymienić i opisać tu wszystkiego, co Legoland proponuje dla dzieci i ich rodziców. Cały ten przepych, stworzony na bazie klocków LEGO, trzeba zobaczyć na własne oczy i doświadczyć niesamowitej atmosfery parku. Niewątpliwie wyprawa do Legolandu pozostawi po sobie wiele wrażeń i radosnych wspomnień dla Was i Waszych dzieci! 


To niesamowity bajkowy świat w miniaturze, w którym wszystko zbudowane jest z ogromnych, dużych, średnich i małych klocków Lego, takich samych jak te, którymi bawią się nasze dzieci.Wszystko jest tak bliskie prawdziwemu życiu. Samochody jeżdżą, statki pływają, dźwigi pracują, całości towarzyszą specjalne efekty dźwiękowe. To sprawia, że panoramy są jeszcze bardziej realistyczne. Roślinność uzupełnia pięknie budowle lego i przestrzeń między kolejnymi atrakcjami, dając przy okazji odrobinę wytchnienia.

Cena:593 pln    - obejmuje:

przejazdy autokarem klasy LUX (bar, w.c, wideo, klimatyzacja),

całodzienny bilet wstępu do Legolandu, fachową opiekę,  ubezpieczenie NW

Wyjazd piątek 31.05.2024 o godzinie 21.00 z górnego parkingu 3 fale Słupsk https://maps.app.goo.gl/jie9ZkEHjJD2sVr47

sobota 1.06. 2024 całodzienny pobyt w LEGOLAND

wyjazd z Legolandu w sobotę wieczorem o godz. 19.00

niedziela 2.06.2024 przyjazd do Słupska około godziny 6.00


Dodatkowo, każdy musi posiadać paszport lub dowód osobisty prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (obiad w formie bufetu w Legoland około 245 koron duńskich).
Zalecane karty leczenia - EKUZ ,