ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

Z  I  M  A   2 0 2 5  JUŻ W OFERCIE :)

Ilość miejsc: 56 Pozostało: 0

Cena: 1200 zł + 265 euro

Od Aten po Meteory !


santorini-1546901_1280.jpgSłoneczna GRECJA - RIWIERA OLIMPIJSKA

Grand Platon Hotel ****  FB 16-27.07.2024

 

 

 

Zbiórka i wyjazd ze Słupska - pl. Zwycięstwa o godz. 17.00
pobyt w TERMACH na Węgrzech. (akcesoria, stroje kąpielowe i przybory toaletowe należy spakować do bagażu podręcznego).

Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania) we własnym zakresie.
Powrót do Słupska planowany jest na godzinę godzinę 13.00

Słoneczna Grecja II turnus 16-27.07.2024

Wakacje, kolonia, obóz w słonecznej Grecji!
Grecja – kraj położony w południowo-wschodniej części Europy, na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Graniczy z czterema państwami: Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią od północy oraz Turcją od wschodu.

Grand Platon Hotel ****  FB z basenem, położony na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Katerini, Bezpretensjonalny hotel w wiejskiej okolicy z widokiem na odległą górę Olimp położony 5 minut spacerem od plaży nad Morzem Egejskim.  Pokoje mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, płaski telewizor, mini lodówkę i balkon, a z niektórych rozciąga się widok na basen.  Restauracja ze stołem szwedzkim i tarasem przy basenowym oraz tawerna z kuchnią grecką i widokiem na morze. Dostępne są również rustykalny bar przy plaży i odkryty basen. Hotel usytuowany jest w pierwszej linii brzegowej, przy szerokiej piaszczystej plaży. klimatyzacja : w cenie.

Wyżywienie FB (3 posiłki dziennie) w  formie  bufetu: śniadania, obiad, kolacja.

Ateny – stolica i największe miasto Grecji, jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej i zarazem dziesiąty co do wielkości zespół miejski w Unii Europejskiej na poziomie 3,5 mln mieszkańców.


Meteory – masyw skał z piaskowca i zlepieńca w środkowej Grecji na północno-zachodnim krańcu równiny tesalskiej w okolicy miasta Kalambaka. Skały osiągają wysokość do 540 m n.p.m Na szczytach skał umiejscowiony jest zespół 24 prawosławnych klasztorów (monastyrów). Początkowo wszelkie materiały potrzebne do budowy i życia mnichów wciągane były na linach, również odwiedzający mogli dostać się do monastyrów jedynie w taki sposób. Obecnie część z monastyrów udostępniona jest dla zwiedzających i dla ich wygody wybudowano schody i pomosty. Pierwsze wspólnoty religijne pojawiły się w Meteorach pod koniec X w., mieszkając w jaskiniach i pustelniach. 


EDESSA - POZAR - przepiękna rekreacyjna wycieczka w góry Wora, gdzie w miejscowości Edessa - miasto czereśni - znajduje się największy grecki wodospad Karanos. Udamy się do Pozar, zwany też Arideą, gdzie w malowniczym wąwozie płyną równolegle dwie rzeki, z których jedna o temperaturze 37 stopni C ma właściwości lecznicze. Tam spędzimy czas relaksując się w ciepłych wodach, należy mieć ze sobą kostium kąpielowy i ręcznik


Eger – miasto na Węgrzech, położone nad potokiem Eger, między Górami Bukowymi i górami Mátra. Stolica komitatu Heves. Znane przede wszystkim z wina Egri Bikavér oraz z obrony zamku przed Turkami. Uzdrowisko – źródła wód termalnych.


Baseny termalne Sunshine Aquapolis Szeged Węgry – Tętniący życiem park wodny z krytymi i odkrytymi zjeżdżalniami, basenami oraz sauną.
Skiathos – rejs statkiem śladami filmu Mamma Mia. na wyspę w zachodniej części Morza Egejskiego

Cena: 1200 zł. + 265 euro - obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelu w pokojach  4 i 5 osobowych + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, w.c, wideo, klimatyzacja) na miejscu 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie NW, KL. GRECJA WYCIECZKI.jpeg


Dodatkowo płatne :Rejs na Skiathos, wycieczka do Aten. Wstęp do term na terenie Węgier


Każdy musi posiadać paszport lub dowód osobisty lub paszport.

Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia - EKUZ , wydawana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Do przekroczenia granicy przez uczestnika imprezy turystycznej obywatela Polski niezbędny jest ważny dowód osobisty lub paszport co najmniej 90 dni od daty wyjazdu.
ZAPRASZAMY!