ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

Z  I  M  A   2 0 2 5  JUŻ W OFERCIE :)

Ilość miejsc: 112 Pozostało: 0

Cena: 1200 zł + 270 euro

Hiszpania 21.06-01.07.2024

Kolonia letnia do Hiszpanii

Barcelona - Lloret de Mar  21.06-01.07.2024

Zbiórka i wyjazd ze Słupska 21.06.2023 - pl. Zwycięstwa o godz. 17.00

Powrót do Słupska planowany jest 1 lipca na godzinę 14.00

Do przekroczenia granicy przez uczestnika imprezy turystycznej obywatela Polski niezbędny jest ważny dowód osobisty lub paszport co najmniej 90 dni od daty wyjazdu.

Gorrrrąca Hiszpania 21.06-01.07.2024

Hiszpania

w ofercie między innymi:

Lloret de Mar - miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Znany kurort oraz uzdrowisko. Pierwsza osada tworzy w tym miejscu ok. 2000 lat temu. Zamieszkiwali tu Iberowie, a później Rzymianie. Miasto zostało założone w 1409 roku przez piratów z Tossa de Mar jako baza wypadowa ataków na aragońskie statki. Znajduje się tutaj także budynek, w którym przebywał Francisco Franco. Lloret był miejscem akcji polskiego serialu Pamiętniki z wakacji, emitowanego od 2011–2013 produkowanego przez Polsat.

Hotel *** Samba - pokoje 4 osobowe z usługami łazienek i pełnym węzłem. wyżywienie: śniadania, obiad, kolacja, wszystkie posiłki w formie bufetu,  Menu dla osób z alergią na gluten. Hotel Samba *** usytuowany w Lloret de Mar, oddalony o kilka minut pieszo od centrum miasteczka i najpiękniejszych plaż na Costa Brava . Hotel oferuje bogaty program animacyjny, taki jak wieczorne tańce, wieczorki muzyczne.  

Disneyland Resort Paris - czwarty otwarty na świecie park rozrywki Walta Disneya. Otwarty 12 kwietnia 1992 roku. Bawić się możesz w 2 parkach tematycznych:  Disneyland Park dla najmłodszych  oraz  Walt Disney Studios dla troszkę starszych.  

Rulantica-PARK to nowoczesny, nowo otwarty park wodny w Rust w Niemczech. Jego nazwa pochodzi od fikcyjnej wyspy Rulantica na Morzu Norweskim.

Wycieczki:

Barcelona - miasto na północny Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 110 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej bazie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasta Hiszpanii. Zespół miejski Barcelony jest szóstym co do wielkości miasta w Unii Europejskiej. Cała metropolia ma około 5 milionów mieszkańców. Założona jako rzymskie miasto w starożytności, w średniowiecznej Barcelonie stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona była gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich 1992. 

Tossa de Mar – Słynny kurort na Costa Brava. Miejsce kongresów ekologicznych Unii Europejskiej od czasu zakazania przeprowadzania w mieście korridy. 

Catamaran Cruise - rejs Katamaranem wzdłuż wybrzeża Costa Brava 3 h, Podczas rejsu: animacje, gry zabawy, skoki do wody z platformy, zabawa na pontonie, zimne napoje, hot dogi, burgery w cenie biletu, koszt 40 euro

Girona – miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, w Katalonii; stolica prowincji o tej samej nazwie  Gironès. Ma jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii, z jedną z największych historycznych dzielnic żydowskich w Europie. 

Cena: 1200 zł. + 265 euro - obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelu w pokojach 4 osobowych + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, wideo, klimatyzacja) na miejscu 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Taksę klimatyczną.

Dodatkowo płatne biletu wstępu wstępu

DisneyLand 75 euro (osoba dorosła 91 euro) i Parc Rulantica - 38 euro,  oraz Catamaran Cruise - koszt 40 euro.

Nurkowanie w morzu Śródziemnym z butlą tlenową dla początkujących i średniozaawansowanych z instruktorem 50 euro za os. opcjonalnie- tylko dla chętnych.

taksa turystyczna: 1 € za osobę i noc, obowiązkowa od 17 roku życia - płatna na miejscu

Dodatkowo: Każdy musi posiadać paszport lub dowód os. Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia - EKUZ , wydawana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

ZAPRASZAMY!