Ilość miejsc: 60 Pozostało: 0

Cena: 990 zł. + 315 euro

I turnus: 29.07-08.08.2022  

Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 17.00 Pl. Zwycięstwa Słupsk 

 

Szanowni Państwo.

Ze względu na ciągle utrzymujące się wysokie ceny paliw, jesteśmy zmuszeni, prosić Państwa o tzw. "dopłatę paliwową" w wysokości 65 zł.

Opłata ta ma na celu tylko i wyłącznie pokrycie różnicy w cenie paliw z okresu kiedy przygotowywaliśmy ofertę w porównaniu z obecnymi, wysokimi cenami na stacjach nie tylko w Polsce ale w całej Europie.

Mamy nadzieję, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, ponieważ po okresie "covidowym" nie jesteśmy w stanie ponieść samodzielnie tych kosztów.

Dopłatę paliwową, należy przygotować wraz z pieniędzmi na wstępy i przekazać na zbiórce w dniu wyjazdu.

Z podziękowaniami i serdecznymi pozdrowieniami:

zespół

delfin-travel.pl

Turcja Istambuł, Troja, Pamukkale

I turnus

Piaszczyste plaże, dziewicza przyroda, bogactwo zabytków. Najlepsze hotele. Wakacje dla aktywnych poszukiwaczy oraz plażowiczów. 

Turcja – państwo położone w Azji Zachodniej na półwyspie Azja Mniejsza, a częściowo również w Europie Południowo-Wschodniej, ze stolicą w Ankarze. Graniczy w Europie z Bułgarią i Grecją, natomiast w Azji z Syrią, Irakiem, Iranem, Azerbejdżanem, Armenią i Gruzją

W programie:

STAMBUŁ

Zwiedzanie dzielnicy Sultanahmet z największym w Turcji meczetem Błękitnym Meczetem, Hagia Sofia-dawna świątynia chrześcijańska z czasów Bizancjum, Hipodrom. Zwiedzanie Pałacu sułtańskiego Topkapi. 

TROJA – CANAKKALE

Canakkale, przeprawa promowa przez Cieśninę Dardanele do części azjatyckiej Turcji, przejazd do Troi znanej ze słynnej wojny trojańskiej - Koń Trojański, ruiny Homerowej Troi

EFEZ - PAMUKKALE

Zwiedzanie EFEZU - najlepiej zachowanego antycznego miasta w Turcji , w którym przez ponad 2 lata nauczał św. Paweł (Listy do Efezjan). Zwiedzimy także miejsce zwane Wzgórzem Słowików z Sanktuarium Domu Matki Boskiej, gdzie ostatnie lata życia spędziła Maryja.

noclegi w hotelach HB ***/****   śniadania i obiadokolacje; opieka pilota-przewodnika polskiego

Program:

Dzień 1: wyjazd ze Słupska w godzinach popołudniowych

Dzień 2: Pobyt na termach w Słowackim miasteczku Velky Madar.

Dzień 3: Przyjazd do Çanakkale. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Czas wolny. Nocleg w Çanakkale.  Hotetr Zilęlt 3* 

Dzień 4: Śniadanie. Wyjazd do Troi po śniadaniu, wizyta w Troi. Wyjazd do Kusadasi. Przyjazd do Kusadasi. Zakwaterowanie się w Hotęl Sozer 3* Kolacja. Czas wolny. Pierwszy nocleg w Kusadasi.

Dzień 5: Śniadanie. RELAX, czas wolny. Kolacja. Drugi nocleg w Kusadasi.

Dzień 6: Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Pamukkale. Wycieczka do Pamukkale. Powrót do Kusadasi. Czas wolny.. Kolacja. Trzeci nocleg w Kusadasi.

Dzień 7: Śniadanie. Czas wolny. Kolacja. Czwarty nocleg w Kusadasi.

Dzień 8: Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do Stambułu. Zakwaterowanie w hotelu Golden Way Hotel 4*. Kolacja. Nocleg w Stambule.

Dzień 9: Śniadanie. Wycieczka do Sultanahmet po śniadaniu. Następnie: Błękitny Meczet, Hagia Sophia, Hipodrom, Pałac Topkapi. 

Wyjazd z Turcji przez Bułgarię, Serbię, Węgry do Słowacji na termy

Dzień 10: Pobyt na termach w Słowackim miasteczku Velky Madar.

Dzień 11: Powrót do Polski około południa 

 

Opłaty za nieobowiązkowe wstępy:

Troja - 75 TL
Efez - 150 TL
Dom Marii Dziewicy - 120 TL
Pamukkale - 160 TL
Błękitny Meczet, Hipodrom, Hagia Sophia - wejście darmowe
Pałac Topkapı + Hagia Eirene - 320 TL
Pałac Topkapı + Hagia Eirene + Harem - 420 TL

16 TL = +/- 1 Euro

Cena: 990 zł. + 315 euro - obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelach HB ***/**** (pokoje 2-3- osobowe); śniadania i obiadokolacje; opiekę pilota-przewodnika polskiego + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, wideo, klimatyzacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Taksę klimatyczną. Wszystkie wycieczki oprócz biletów wstępu Dodatkowo: Każdy musi posiadać dowód osobisty lub paszport. Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. 

Cena nie zawiera: biletów wstępu, napojów do kolacji;  kąpiel w basenie Kleopatry w Pamukkale ok.10€

  ZAPRASZAMY!