Val Thorens - Orell

7-15.01.2022

Ilość miejsc 55

Francuskie free-ski tylko 1899 zł.

Val Thorens-Orell

Val Thorens – najwyżej położona stacja narciarska w Europie. Miasteczko znajduje się na wysokości 2300 m n.p.m. w południowo-wschodniej Francji w gminie Saint-Martin-de-Belleville, departamencie Savoie. Jest częścią Trzech Dolin, największego ośrodka narciarskiego w Europie. 

Zakwaterowanie + Skipass

To są PRAWDZIWE narty: najwyższa jakość śniegu, jaką można znaleźć na największym terenie narciarskim świata, najbardziej różnorodnym

Zakwaterowanie:

Residence Orelle 3 Vallées 3 * znajduje się w Orelle, tradycyjnej wiosce położonej 900 metrów nad poziomem morza, w dolinie Maurienne. Znajduje się 5 km od St Michel de Maurienne i oferuje łatwy dostęp do ośrodka narciarskiego Val Thorens oraz do całego obszaru 3 Valleys. Do Val Thorens można dostać się kolejką linową, która może osiągnąć wysokość 2340 metrów w 15 minut i 3230 metrów (najwyższy szczyt Trzech Dolin) 
Rezydencja oferuje 110 komfortowych 5-6 osobowych w pełni wyposażonych apartamentów. Zapewnia również strefę relaksu z krytym basenem z podgrzewaną wodą, sauną, łaźnią turecką i jacuzzi, restauracją i sklepem spożywczym.

Usługi wliczone w cenę pobytu: Pościel,  Strefa relaksu z podgrzewanym krytym basenem, sauną, łaźnią turecką i jacuzzi: czynna od poniedziałku do piątku 
Telewizja w apartamentach, WiFi w recepcji i w apartamentach (dla 1 urządzenia) Schowek na narty

Ważne informacje

cena 1899,00 zł. zawiera: przejazd komfortowym autokarem, klasy LUX (wc,bar, DVD), polskojęzyczny pilot oraz rezydent na miejscu. 7 dniowy pobyt w rezydencji Orell w apartamentach 5 i 6 os.cSkipass 6-dniowy na Val-Thorens-Orell (140 km. najwyższej jakości tras narciarskich) gwarantowany śnieg.

Dodatkowo płatne usługi: Dodatkowa pościel: 10 € /Ręczniki (1 ręcznik do rąk + 1 ręcznik do rąk + 1 mata łazienkowa / apartament): 10 € / os Zestaw konserwacyjny (gąbka, ściereczka do naczyń, detergent wielokrotnego użytku, odkamieniacz do sanitariatów, tabletki do zmywarki): 8,50 €. Sprzątanie końcowe (z wyłączeniem kuchni i naczyń): 40 do 80 € w zależności od apartamentu WiFi w apartamenty (na więcej niż jedno urządzenie): 15 € / tydzień; 5 € / dzień Obszar zabiegowy: masaże i zabiegi po wcześniejszym umówieniu (tylko po wcześniejszej rezerwacji) Pralnia: szczegóły na miejscu Sklep spożywczy: otwarty codziennie od 7:30 do 12:30 i od 16:30 do 19:30. Restauracja - (możliwość wykupienia śniadań francuskich, cena 5 e./os. dzień)

ubezpieczenie NNW 10 tys zł. KL- koszty leczenia 25 tys euro, KR-koszty ratownictwa 5 tys. euro, Assistance. (cena może ulec zmianie w przypadku drastycznej zmiany kursu złotego w stosunku do euro)

CENA NIE ZAWIERA:  całodziennych zajęć pod opieką instruktora + analiza WIDEO - 500 zł / os. w kilkuosobowych grupach, taksy klimatycznej ok. 1,50 euro / dzień za każdą os. powyżej 14 lat, nieobowiązkowe ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł / os.

DODATKOWO -   Każdy uczestnik musi posiadać sprzęt narciarski wraz z kijkami lub snowboardowy,  KASK . Snowboarderzy dodatkowo specjalne rękawice. Istnieje dostępny lot z Gdańska do Bergamo na własny koszt.

 

Zainteresowani proszeni są o wpłaceniu zaliczkowo 500 zł. na numer rachunku bankowego:
09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko

Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub e-mailem, informacje:

data urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania,

dane te są dostępne do ubezpieczenia

Delfin Ski Rental & Serwis to profesjonalny - ręczny serwis nart i snowboardu oraz wypożyczalnia nowego sprzętu Elan SKI & SNOWBOARD
Założony przez pasjonatów i instruktorów narciarstwa i snowboardu, którzy po wielokrotnych złych doświadczeniach z serwisem maszynowym, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć najlepszy na pomorzu w pełni profesjonalny serwis narciarko-snowboardowy. Pasja którą staramy się wspólnie realizować zapewnia najwyższy poziom usług serwisowych. Cały proces ostrzenia odbywa się na diamentach, dzięki czemu zbierana jest niewielka warstwa krawędzi co bezpośrednio przekłada się przedłużenie ich życia. Jesteśmy w stanie przygotować sprzęt na każde warunki śniegowe oraz doprowadzić go do najlepszych parametrów po nieudanym serwisie maszynowym. Jako jedyny serwis w regionie wykonujemy proces nakładania smaru w strukturę ślizgu w temperaturze 125 *C gwarantując tym samym lepszy poślizg i wytrzymałość na ścieranie. Zapraszamy do korzystania z usług zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa przed każdym wyjazdem w góry jak również po sezonie zimowym w celu zabezpieczenia krawędzi przed rdzą i utlenianiem ślizgów.

zakres prac wchodzących w skład usługi:

odtłuszczenie/czyszczenie ślizgu
wypełnienie ubytków
ostrzenie krawędzi diamentem
równanie ślizgu
nakładanie struktury
smarowanie na gorąco
tel. kontaktowy: +48 505 418 811 (tylko w sprawach serwisu)
adres:
ul. Kniaziewicza 9
76-200 Słupsk