Cena: 495 zł.

Chmielowe Love

dowolny termin dla grupy do 60 os.
2 lub 3 dniowa impreza w Lublinie
cena 495 zł. 2 dni lub 650 3 dni

Chmielowe Love

W programie

CHMIELOWA PERŁA POLSKI
Zapraszamy Państwa do Lublina! Miasto o bogatej historii, położone na siedmiu wzgórzach odkrywa jedną z wielu tajemnic. Piwo! Od dziesiątek lat, Lubelszczyzna słynie z produkcji nieodłącznego substytutu, nadającego wyrazistości złotego trunku – chmielu!
Odkryj tajemnice powstawania piwa.
Podczas wycieczki udamy się do podziemia nieczynnego browaru. Dowiemy się o zbiorze chmielu, wejdziemy do kadzi, spróbujemy najlepszych piw Lubelszczyzny.
Przenieś się na chwilę w wyjątkowy świat Browaru z bogatą tradycją. Ważony od kilkudziesięciu lat przy Bernardyńskiej 15 w Lublinie trunek to jedna z ważniejszych historii miasta.
Podczas spaceru przeniosą się Państwo w świat piwa. Spacer z przewodnikiem po podziemiach browaru zwieńczy degustacja trunku w starej leżakowni.
Po zwiedzaniu, przeniesiemy się do Skansenu, gdzie w otoczeniu starych chat będziemy rozpoznawać piwa, ważyć trunek a nawet robić kosmetyki chmielowe!
Wszystko to z doskonałą kuchnią, muzyką i biesiadą w iście chmielowym stylu!
CHMIELOBRANIE - POZNAJEMY PIWO, WARSZTATY
Degustacja niszowych piw rzemieślniczych połączona z degustacją serów zagrodowych. Animacje: degustacja w ciemno, gatunki i style piwa, odgadywanie nut smakowych.Warsztaty te zawierają kompleksowe szkolenie z zakresu piwowarstwa, rodzajów piwa, oraz degustacje 15-20 gatunków piwa dla każdego z uczestników, przeprowadzone w sposób interaktywny z quizem i nagrodami.
Piwne kosmetyki czyli upiększająca moc chmielu
Warsztaty tworzenia naturalnych specyfików pielęgnacyjnych dla Pań i Panów. Każdy zabierze ze sobą 2 własnoręcznie wykonane kosmetyki na bazie piwa i chmielu. Idealna pamiątka z Lublina dla ukochanej!
Warsztaty piwowara
Mini warsztat połączony z pokazem warzenia piwa dla początkujących piwowarów.
Gry Piwne
Zestaw integrujących gier barowych: zręcznościowych, logicznych, kreatywnych. Skarbnica pomysłów na świetną zabawę podczas spotkania z dobrym piwem w odpowiednim gronie

Hotel i serwis:

In Between Hotel 4* Lublin - obiekt położony w spokojnej okolicy, 8 km od centrum Lublina pomiędzy Kozłowieckim Parkiem Krajobrazowym a Nałęczowem. Koncepcja nowoczesnego obiektu łącząca wypoczynkowy charakter z miejskim stylem i nawiązaniem do natury sprawia, że jest to miejsce szczególne. Dedykowane wszystkim, którzy cenią sobie wysoki standard oraz pragną czerpać przyjemność z pysznego jedzenia, dobrego snu oraz relaksu w SPA z nielimitowanym dostępem do Stery Wodnej.

Ważne informacje

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczkowo 150 zł na rachunek bankowy:  09 1950 0001 2006 1364 9914 0002  
W tytule wpłaty proszę podać nazwę i termin imprezy, Imię i nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie  emailem informacji:

data urodzenia oraz adres zamieszkania dane te są niezbędne do ubezpieczenia

  ZAPRASZAMY!