Bezpieczna Bułgaria

Bezpieczna i słoneczna Bułgaria
5-13.09.2020
Bułgaria uznawana jest, podobniej jak sąsiadujące z nią kraje z abezpieczny region Europy. 

Bułgaria dla dorosłych

W programie

5.09.2020 - wyjazd ze Słupska w godzinach wczesnorannych i przejazd przez Polskę i Czechy do Budapesztu, obiadokolacja, wieczorny spacer po stolicy Węgier i nocleg w hotelu.

6.09.2020 - śniadanie, wyjazd z Budapesztu do Serbii, zwiedzanie Belgradu - stolicy Serbii, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg

7-11.09.2020 - przyjazd i pobyt w miejscowości Słoneczny Brzeg, kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, Hotel Vigo 4*, wycieczka do Burgas, Jaskini Prochodna, oraz wieczór bułgarski - biesiada.

11.09.2020 - po śniadaniu, wyjazd z Hotelu do Serbii, po drodze zwiedzanie stolicy Bułgarii - Sofii, przejazd do hotelu w Serbii, obiadokolacja, 
12.09.2020 - po śniadaniu, przejazd na Węgry. Obiadokolacja i nocleg w hotelu
13.09.2020
- po śniadaniu wyjazd do Polski, przyjazd do Słupska w godzinach nocnych, zakończenie imprezy

Słoneczny Brzeg – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, w gminie Nesebyr, około 35 kilometrów na północ od Burgasu.

Hotel Vigo 4* FB -  100m od plaży, W hotelu: restauracja, lobby bar, 3 baseny, SPA- basen kryty, sejf. Na terenie ośrodka znajdujesię pizzeria, sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci punkt wymiany walut, Wi- Fi bezplatne koło recepcji, boisko sportowe, ochrona obiektu, sala konferencyjna

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Nesebyr (staroż. Mesambrię) w wodę.

Kurort jest nazywany Las Vegas Europy Wschodniej. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 aquaparki. Kurort praktycznie połączony jest z Nesebyrem.

Informacje Końcowe:

Cena: 1849,00 zł.  obejmuje pobyt, 7 noclegów w hotelu Vigo 4* z  pełnym wyżywieniem na miejscu (3 posiłki dziennie-śniadanie, obiad, kolacja z napojami), pokoje 2 i 3 osobowe + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, video, klimatyzacja), fachową opiekę, program K.O., ubezpieczenie, wycieczki i wstępy zawarte w programie. Codzienna gimnastyka dla wszystkich (45-60 min)

Dodatkowo: Każdy musi posiadać  paszport lub dowód os. Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, matę gimnastyczną, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Masaż klasyczny i akupresura stóp - odpłatnie 30 min - 50 zł na miejscu.

Zalecamy posiadanie europejskiej karty leczenia - EKUZwydawaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 ZAPRASZAMY!

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenia.

Proszę o przesłanie informacji sms-em lub e-mailem.

W tytule zgłoszeń, proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko

datę urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania, Zaliczka 400 zł. Wpłaty końcowe na 30 dni przed wyjazdem.