ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

Z  I  M  A   2 0 2 5  JUŻ W OFERCIE :)

Ilość miejsc: 55 Pozostało: 36

Cena: 285 zł

EnergyLandia 7-9.06.2024

NA POCZĄTEK LATA "ENERGYLANDIA"  7-9.06.2024

Zbiórka i wyjazd w nocy 07.06.2024 o godz. 23.55 parking TRZY FALE - SLUPSK

Całodniowy pobyt w parku rozrywki 8.06.2024

Powrót do Słupska w godzinach rannych 9.06.2024

Jesteś gotowy na niezapomniane przeżycia pełne adrenaliny, zabawy i uśmiechu? Energylandia – największy park rozrywki w Polsce, idealny dla osób w każdym wieku., Zabierz swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę na niesamowitą przygodę, która na długo zostanie w Waszej pamięci. Zapisz się już dziś i zacznij odliczać dni do swojej  wizyty!

 

 

ENERGYLANDIA NA POCZĄTEK LATA

7-9.06.2024

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Właśnie to sprawia, że Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę! Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i inne atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia. Znajduje się tutaj 21 bajkowych atrakcji przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia.

Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które postanawiają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spędzać niezapomniane chwile. O fantastyczną zabawę zadbają m.in. roller coastery Dragon, Boomerang; atrakcje wodne, w tym jedna z ulubionych - Splash Battle jak również Atlantis, czyli spływ rwącą rzeką na kilkuosobowych pontonach.

Dla wszystkich poszukujących skrajnych emocji i niesamowitych odczuć, przygotowana została strefa EKSTREMALNA. Nazwa ta idealnie określa co jest istotą tego miejsca. EMOCJE i ENERGIA! W tej strefie znajduje się 10 atrakcji. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie - Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny roller coaster na świecie.

Piątą, najnowszą strefą Energylandii jest SMOCZY GRÓD. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka widokowa Dragon Adventure. Niezwykła kraina fantasy dopieszczona została także dwoma ciekawymi Roller Coasterami. Frida i Draken spodobają się zarówno dzieciom, jak i całym rodzinom.

Zwieńczeniem całości jest WATER PARK czyli strefa wodna, dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Do dyspozycji gości jest 1800 m2 powierzchni basenowych oraz TROPICAL FUN z 10 unikatowymi zjeżdżalniami.

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich Extreme SHOW z udziałem motocykli FMX, rowerów BMX quadów i super szybkich samochodów. Na rodziny czekają musicale, na 5 scenach teatrów, gdzie występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący np. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki.

AQUALANTIS to kolejna część parku na obszarze 6 hektarów otaczając nowy roller coaster typu Double Coaster, który osiągnie prędkość 100 km/h. 
Dodatkowo 25 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilkanaście dedykowanych sklepów.
Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku.

Dodatkowo płatny bilety wstępu: 180 zł. 

Cena 285 os. + bilet wstępu (180 zł) - obejmuje: przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, wideo, klimatyzacja), program według oferty, fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Każdy musi posiadać legitymację szkolną, prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki.

 

ZAPRASZAMY!