ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

 L  A T O     2  0  2  4   

Ilość miejsc: 57 Pozostało:

Cena: 190 zł + 38 euro na wstęp

Tropical Islands

Tropical Islands pod Berlinem: znacznie więcej niż tylko basen

Zapomnijcie o zwykłych basenach - Tropical Islands to znacznie więcej! Z wizytą na tropikalnej wyspie pod Berlinem nie może się równać pobyt w innych kompleksach basenowych ani parkach rozrywki. Zabawa, przygoda, masa atrakcji! Już dzisiaj zaplanujcie wypad do resortu wypoczynkowego Tropical Islands - największej w Europie tropikalnej krainy! Strefa Tropikalna jest otwarta dla gości przez cały rok i przez okrągłą dobę. Kiedy tylko zamarzy Wam się wypad nad Morze Południowe – wiecie, gdzie nas szukać. Do kompleksu tropikalnych basenów pod Berlinem warto przyjechać nawet na jeden dzień. Jeśli chcielibyście zatrzymać się u nas na dłużej, zapraszamy na nocleg w naszych obiektach noclegowych.
Liczba atrakcji czekających na Was w kompleksie basenów Tropical Islands jest ogromna. Strefa zewnętrzna, czyli Tropical Islands AMAZONIA, to gratka nawet dla wytrawnych bywalców parków wodnych. Dajcie się porwać do fantastycznej wodnej krainy z tropikami w tle. Uwaga: z basenu zewnętrznego o stałej temperaturze 31 stopni Celsjusza można korzystać przez cały rok. Wewnątrz hali znajduje się jedna z głównych atrakcji - najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna. Niepowtarzalny Las Tropikalny pod dachem to atrakcja dla całej rodziny. W Tropical Islands jest co odkrywać! Zarezerwujcie jeszcze dziś krótki urlop pod Berlinem!

Berlin - Tropikalna Wyspa

Cena: 190 zł + 38 euro - obejmuje przejazd do i z powrotem. Bilet wstępu do Strefy Tropikalnej od poniedziałku do piątku, ubezpieczenie NW
Zalecamy posiadanie karty leczenia - EKUZ. 
 ZAPRASZAMY!