Wakacje dla całej rodziny

Italia: Rzym, Florencja, Piza

I turnus  9-18.07.2021 - zbiórka i wyjazd o godz. 18.00 Pl. Zwycięstwa Słupsk

Ilość miejsc 59 pozostało: 0

Proszę o dokonywanie wpłat końcowych na rachunek bankowy:  09 1950 0001 2006 1364 9914 0002 

Euro należy wpłacać w gotówce do 25.06.2021

Co najmniej do 30 lipca 2021 r. osoby przyjeżdżające do Włoch z Polski zobowiązane są do:

zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione);
przedstawienia certyfikatu w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass/unijny certyfikat COVID dostępny m.in. na Internetowym Koncie Pacjenta) zaświadczającego o:
- negatywnym wyniku testu wymazowego (PCR lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch,
- ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE,
- przebytej chorobie COVID-19.
Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej 6 lat oraz osoby podróżujące przez Włochy tranzytem. Brak regularnych kontroli granicznych. 

Jako organizator nie jesteśmy uprawnieni do sprawdzania wykonanych czynności przez uczestników imprezy.

Dal osób niezaszczepionych, zorganizujemy możliwość wykonania testu antygenowego w przeddzień wyjazdu tj. w czwartek 8 lipca w godzinach 14.00-17.30 ul Tuwima 23 Słupsk, i w dzień wyjazdu w piątek 9 lipca w godzinach 8.00-12.00 ul. Stary Rynek Słupsk (wejście od ul. Bema) Koszt testu wynosi 99 zł. Konieczny jest dowód os. lub paszport. Bardzo proszę o zgłoszenie sms na numer 508346406 osób chcących wykonać test.

Italia 2021

W ofercie:

Włochy, Republika Włoska - państwo członkowskie w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim, składzie Unii Europejskiej oraz wielu organizacjach, m.in .: NATO, należące do najbardziej popularnych uprzemysłowionych i bogatych państw świata - G7.

Rzym - stolica i największe miasto Włoch, całe w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym. Centrum administracyjne ma zasięg 1287 km² i liczbę ludności 2 868 104, być czwartym co do wielkości miast Unii Europejskiej. Miasto Stołeczne Rzym ma 4 331 856 mieszkańców

Piza - miasto we Włoszech, w Toskanii, 85 379 mieszkańców, nad rzeką Arno, oddalone o 13 km od granicy Morza Tyrreńskiego. Piza jest także jedną z prowincji Toskanii o powierzchni 2448 km², zamieszkałą przez 384 957 osób, podzieloną na 39 gmin.

Florencja - miasto w środkowych Włoszech, nad Arno, u stóp Apeninów, stolica Toskanii i prowincji Florencja, stolica Włoch w latach 1865–1871. W 2006 roku liczy 366 tys. mieszk.

Mirabilandia - dostępny włoski park rozrywki w Savio w regionie Emilia-Romania, w pobliżu Rawenny. Park obejmuje obszar 30 ha, a dodatkowe 10 ha powierzchnia przypada na zasięg parku objętego zasięgiem Oferowane ogółem 36 atrakcji, w tym 8 kolejek górskich

Terme di Saturnia , gorące źródła w Toskanii.

Zakwaterowanie:

Hotel Hotel Michelangelo ****
Jest to nowoczesny hotel położony w miejscowości Chianciano Terme w południowej Toscaniii, blisko centrum, otoczony 4-hektarowym parkiem i lasem sosnowym.  Bardzo dobre śniadania w formie bufetu, 4 daniowa obiadokolacja.

Miasteczko uzdrowiskowe Chianciano Terme, słynie z wód termalnych. Hotel posiada duży teren własny. porośnięty piniami co daje wrażenie ochłody w letnie i bardzo słoneczne dni. Przed hotelem i wejściem są zadaszone miejsca do relaksu po posiłku czy wieczorem przy lampce wina lub coli :) Na terenie hotelu jest kort tenisowy a obok niego bezpieczny nie głęboki basen 18x9 metrów. Co ważne gospodarz Walter ora Fausto pozwala na kąpiel nawet wieczorem światłach.  Jest również boisko trawiaste do gry w piłkę. 

Po wejściu do hotelu widać bardzo przestronne lobby z ogromnym oknem z widokiem na basen i kort. Jest tu również bar z kawą i napojami etc. Na parterze znajduje się również restauracja. Pokoje są przestronne. Posiadają szafy, stolik, TV, klimatyzację, balkon, spore łazienki z ręcznikami, suszarką,  Pokoje będą sprzątane codziennie. 

Basen, Sejf, Sauna, Darmowe Wi-Fi, Odkryty kort tenisowy, Restauracja, Bar/Lobby, Wymiana walut, Winda, Sale konferencyjne/bankietowe, Obsługa wielojęzyczna, Recepcja 24h, Dostępna przechowalnia

Końcowe informacje:

Cena:  900 zł. + 210 euro  - obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelu w pokojach 4 osobowych + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, wideo, klimatyzacja) na miejscu 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Taksę klimatyczną. Wszystkie wycieczki oprócz biletów wstępu do Mirabilandii 21 euro. Dodatkowo: Każdy musi posiadać  paszport lub dowód os., Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki.Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia -  EKUZ  , wydawana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie rezerwacji oraz dokonanie wpłaty rezerwacyjnej 300 zł.

Wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy: 09 1950 0001 2006 1364 9914 0002
W tytule wpłaty proszę podać nazwę i termin imprezy, Imię i nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub emailem informacji: datę urodzenia oraz adres zamieszkania dane te są niezbędne do ubezpieczenia.

  ZAPRASZAMY!