ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

 L  A T O     2  0  2  4   

Ilość miejsc: 60 Pozostało: 0

Cena: 990 zł + 435 euro

16-26.07.2023

Gorrrrąca Hiszpania dla RODZINY

Barcelona - Lloret de Mar 16-26.07.2023

Noclegi w Paryżu w Ibis Budget Aubervilliers.

Obiad 2 daniowy w restauracji w Paryżu po zwiedzaniu 16 euro/os. - opcjonalnie

Zbiórka i wyjazd 16 lipca o godz. 2:30 nad ranem - Plac Zwycięstwa Słupsk

Gorrrrąca Hiszpania dla RODZINY 16-26.07.2023

Hiszpania

w ofercie między innymi:

Lloret de Mar - miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Znany kurort oraz uzdrowisko. Pierwsza osada tworzy w tym miejscu ok. 2000 lat temu. Zamieszkiwali tu Iberowie, a później Rzymianie. Miasto zostało założone w 1409 roku przez piratów z Tossa de Mar jako baza wypadowa ataków na aragońskie statki. Znajduje się tutaj także budynek, w którym przebywał Francisco Franco. Lloret był miejscem akcji polskiego serialu Pamiętniki z wakacji, emitowanego od 2011–2013 produkowanego przez Polsat.

Hotel *** Samba - pokoje 2 i 3 osobowe z usługami łazienek i pełnym węzłem. wyżywienie: śniadania, obiad, kolacja, wszystkie posiłki w formie bufetu,  Menu dla osób z alergią na gluten. Hotel Samba *** u sytuowany w Lloret de Mar, oddalony o kilka minut pieszo od centrum miasteczka i najpiękniejszych plaż na Costa Brava . Hotel oferuje bogaty program animacyjny, taki jak wieczorne tańce, wieczorki muzyczne.  

Wycieczki:

Barcelona - miasto na północny Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 110 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej bazie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasta Hiszpanii. Zespół miejski Barcelony jest szóstym co do wielkości miasta w Unii Europejskiej. Cała metropolia ma około 5 milionów mieszkańców. Założona jako rzymskie miasto w starożytności, w średniowiecznej Barcelonie stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona była gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich 1992. 

Paryż - Wieża Eiffla - niepokonana Żelazna Dama
Wieża Eiffla, dzisiaj uważana za symbol i główną atrakcję Paryża, nie miała łatwych początków. Uważano ją za paskudną, a jej twórcę przeklinano za oszpecenie miasta. Tymczasem wystarczyło zaledwie kilka dekad, aby stała się ikoną miasta i najbardziej rozpoznawalnym zabytkiem Paryża. Konstrukcja została wykonana na Wystawę Światową, którą francuska stolica organizowała w 1889 roku. W chwili powstania „Żelazna Dama” mierzyła 324 metry i była najwyższą budowlą świata. Dziś nadal robi wrażenie, tym bardziej że jest udostępniona dla ruchu turystycznego. Jeśli chciałbyś ją zobaczyć od środka, to niestety musisz przygotować się na długą kolejkę. 

Łuk Triumfalny - pamięci ofiar wojen napoleońskich

Luwr - w kręgu dawnej sztuki

Pola Elizejskie - wdzięk, styl, czar i szyk

Notre Dame - królowa wszystkich katedr

Tossa de Mar – Słynny kurort na Costa Brava. Miejsce kongresów ekologicznych Unii Europejskiej od czasu zakazania przeprowadzania w mieście korridy. 

Catamaran Cruise - rejs Katamaranem wzdłuż wybrzeża Costa Brava 3 h, Podczas rejsu: animacje, gry zabawy, skoki do wody z platformy, zabawa na pontonie, zimne napoje, hot dogi, burgery w cenie biletu, koszt 40 euro

HARMONOGRAM IMPREZY:

I dzień - wyjazd ze Słupska w godzinach wczesnorannych, przejazd do Francji, nocleg.

II dzień - po śniadaniu przejazd do Paryża i zwiedzanie stolicy Francji z przewodnikiem

III dzień - przyjazd do hotelu SAMBA w Hiszpani, zakwaterowanie, rozpoczęcie pobytu od obiadu

IV- XIII dzień - realizacja programu na miejscu. (wycieczka do Barcelony, Tossa de Mar, Catamaran Party, plażowanie, animacje, spacery po Lloret

IX dzień - wykwaterowanie i po śniadaniu wyjazd do Girony (wycieczka po starówce i do katedry). Wizyta w bezcłowym centrum handlowym na granicy hiszpańsko-francuskiej, przejazd do Francji, nocleg.

X dzień - po śniadaniu przejazd do Paryża i II część zwiedzania stolicy Francji z przewodnikiem, nocleg

XI dzień - po śniadaniu powrót do Słupska w godzinach nocnych

Końcowe informacje

Cena: 990 zł. + 435 euro/ osoba dorosła

- dzieci do lat 10, mieszkający z 2 osobami dorosłymi w pokoju 2+1, cena 990 zł. + 335 euro.

- dzieci w wieku od 10 do 18 lat, mieszkający z 2 osobami dorosłymi w pokoju 2+1, cena 990 zł. + 375 euro.   

Cena obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2, 3 osobowych + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, w.c, wideo, klimatyzacja) na miejscu 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Wszystkie wycieczki oprócz biletów wstępu.

Dodatkowo: Każdy musi posiadać paszport lub dowód os ., Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia - EKUZ , wydawana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 
  ZAPRASZAMY!