ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

ZIMA   2025 -  DELFIN  INDOOR TRIATHLON SOSIR SŁUPSK - 27.10.2024

Ilość miejsc: 59 Pozostało: 0

Cena: 2850 zł

Zakończenie sezonu 15-23.03.2024

Tignes-VAL D'ISÈRE Francja

Informacje wyjazdowe:

Zbiórka piątek 15 marca godzina 17:00  parking 3 FALE Słupsk Odjazd godzina 17:15

UWAGA nowa lokalizacja miejsca wyjazdu do Tignes  -  parking 3 FALE SŁUPSK 

 

LIMIT BAGAŻU

1 sztuka bagażu głównego (walizka lub torba sportowa do 20 kg, kask w bagażu głównym)

1 para butów narciarskich lub snowboardowych w pokrowcu do 5 kg 

1 szt. sprzętu sportowego (narty z kijkami lub deska snowboardowa w pokrowcu)- prosimy, aby nie dopakowywać innych przedmiotów do sprzętu 

1 szt., bagażu podręcznego do 5 kg.

Ze względu na ograniczoną pojemność bagażową organizator/przewoźnik odmówi zabrania dodatkowej walizki/ torby.

Nr polisy TPA251329
Kontakt z Wiener i zgłoszenie szkody
Ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa
Tel.: 22 469 69 69
E-mail: kontakt@wiener.pl
www.wiener.pl

Tignes-VAL D'ISÈRE 15-23.03.2024

Narty - Snowboard

W Ofercie:

Urlop zimowy na terenie narciarskim Espace Killy, nazwanego od Jean Claude Killy, trzykrotnego zwycięzcy olimpijskiego w biegu zjazdowym w Grenoble w roku 1968 jest zawsze wspaniałym przeżyciem. „Le plus bel espace de ski du monde", znaczy „najpiękniejszy teren narciarski świata", tak jak oficjalnie opisany jest Espace Killy, który rozpościera się przez trzy góry i dwie doliny i łączy dwa tereny narciarskie, Val d'Isère i Tignes.                                                                                                          

tignes (1).png

ESPACE KILLY –zwycięzca terenów narciarskich
VAL D'ISÈRE – TRADYCJA NAPOTYKA WSPÓŁCZESNOŚĆ
Położona na wysokości 1.821 metrów, Val-d'Isère należy do najbardziej znanych miejscowości narciarskich we francuskich Alpach. Połączona ze stacją narciarską Tignes tworzy „najpiękniejszy na świecie teren narciarski" – Espace Killy. Już same dwie „domowe góry" Val-d'Isères – Solaise i Bellevarde – proponują narciarzom wszystkich poziomów szeroką ofertę tras – od zboczy treningowych po odcinki dla profesjonalistów. Dzięki licznym „prawie czterotysięcznikom", które otaczają teren narciarski Val-d'Isère, powstała w szczególności możliwość do uprawiania freeride i zjazdów off, które są tymczasem prawie legendarne. Najbardziej charakterystyczny szczyt, wysoki na 3656 metrów jest bez wątpienia Grande Motte, na których jego lodowcowych zboczach położone są najwyższe stoki tego narciarskiego terenu. Nie bez powodu każdego roku odbywają się – tradycjonalnie w grudniu – wiele konkursów w narciarstwie zjazdowym w ramach alpinistycznych zawodów o puchar świata na stokach wokół Val d'Isère.

Od czasu Igrzysk Olimpijskich w Albertville w lutym roku 1992 zjazd Val d'Iséres stał się legendą. „Bellevarde", stok specjalnie zaprojektowany przez wcześniejszego, szwajcarskiego mistrza świata Bernharda Rüssi specjalnie do zjazdów narciarskich, należy od tego czasu do zjazdów owianych legendami, jak i np. trasa w Kitzbühel lub zjazd Lauberhorn w Wengen. Przed wszystkim znany odcinek „Ancolie" jest koniecznością dla każdego narciarza.Odpowiednio przygotowane są trasy dla narciarzy początkujących i zaawansowanych. 

Ważne informacje:

ZAKWATEROWANIE - Apartamenty 10x4 os, 2x6 os. - os. w Tignes VAL Claret: 4x6 os., 5x4 os., 2x3 os. Wnęka kuchenna ( zmywarka + Lodówka + Kuchenka elektryczna, 2 do 4 płyt + Mikrofalówka + Ekspres do kawy + toster); Pokój dzienny . Łazienka (Umywalka + Prysznic lub wanna) WC. Kryty basen+ jakuzzi (gratis), lodowisko-codziennie wejście gratis wraz z wypożyczeniem łyżew. Telewizor, internet Wi-Fi-dodatkowo płatne. Pomieszczenie na narty. Poszewki na pościel we własnym zakresie.

STOKI - 156 zjazdów z całkowitą długością 300 kilometrów, przygotowane w najlepszy sposób stoki odpowiadające każdemu gustowi, gwarantują wystarczające urozmaicenie. Poza tym prawie 90 wyciągów transportuje szybko i wygodnie po terenie narciarskim.

DODATKOWO -  Każdy uczestnik powinien posiadać lub płatne na miejscu: bielizna pościelowa, ręczniki, Kaucja zwrotna w zależności od apartamentu 300/450 euro (zabezpieczenie kartą płatniczą). końcowe sprzątanie we własnym zakresie. KASK. Snowboarderzy dodatkowo specjalne rękawice.  


LIMIT BAGAŻU PODCZAS PODRÓŻY AUTOKAREM: 

1 sztuka bagażu głównego (walizka lub torba sportowa do 20 kg

1 para butów narciarskich lub snowboardowych w pokrowcu do 5 kg 

1 szt. sprzętu sportowego (narty z kijkami lub deska snowboardowa w pokrowcu)

1 szt., bagażu podręcznego do 5 kg.


Obowiązuje limit bagażu, ponieważ pojemność bagażników oraz ładowność autokaru jest ściśle określona. Przed przekazaniem bagażu głównego (walizka, buty, narty lub deska) kierowcy do spakowania, proszę zgłosić się do pilota grupy w celu odebrania zawieszki-naklejki na bagaż. Organizator ma prawo odmówić zabrania na pokład nadbagażu w przypadku zapełnienia luków bagażowych.

Informacje Końcowe

CENA - 2850,00 zł obejmuje 7-dniowy pobyt, zużycie prądu i wody, tv, Kryty basen, wejścia na lodowisko wraz z wypożyczeniem łyżew, ubezpieczenie NW, KL, OC, SS. 6 dniowy skipass na region Espace Killy 300km. tras, dojazd autokarem klasy lux (siedzenia lotnicze, ac, video), przewóz sprzętu narciarskiego. Opiekę pilota oraz rezydenta na miejscu. Opiekę instruktora na trasach narciarskich. Cały dzień szaleństwa na stoku, 

NIEZBĘDNIK NARCIARZA/SNOWBORDERA131095549_244112037048218_2430120303085224262_n.jpg

Narty, kije lub deska snowboardowa, buty, wszystko odpowiednio dopasowane
Kurtka narciarska/snowboardowa
Spodnie narciarskiego
Bielizna termiczna
2 pary skarpet narciarskich
Kask – obowiązkowy, kominiarka pod kask
Gogle lub okulary p. słoneczne
Rękawice narciarskie grube i cienkie
Buty po nartach
Opaska lub chustka na szyję
Pomadka do ust i krem do twarzy na niskie temperatury z filtrem UV

 

Delfin Ski Rental & Serwis to profesjonalny - ręczny serwis nart i snowboardu oraz wypożyczalnia nowego sprzętu Elan SKI & SNOWBOARD
Założony przez pasjonatów i instruktorów narciarstwa i snowboardu, którzy po wielokrotnych złych doświadczeniach z serwisem maszynowym, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć najlepszy na pomorzu w pełni profesjonalny serwis narciarko-snowboardowy. Pasja którą staramy się wspólnie realizować zapewnia najwyższy poziom usług serwisowych. Cały proces ostrzenia odbywa się na diamentach, dzięki czemu zbierana jest niewielka warstwa krawędzi co bezpośrednio przekłada się przedłużenie ich życia. Jesteśmy w stanie przygotować sprzęt na każde warunki śniegowe oraz doprowadzić go do najlepszych parametrów po nieudanym serwisie maszynowym. Jako jedyny serwis w regionie wykonujemy proces nakładania smaru w strukturę ślizgu w temperaturze 125 *C gwarantując tym samym lepszy poślizg i wytrzymałość na ścieranie. Zapraszamy do korzystania z usług zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa przed każdym wyjazdem w góry jak również po sezonie zimowym w celu zabezpieczenia krawędzi przed rdzą i utlenianiem ślizgów.

Zakres prac wchodzących w skład usługi:

  • odtłuszczenie/czyszczenie ślizgu
  • wypełnienie ubytków
  • ostrzenie krawędzi diamentem
  • równanie ślizgu
  • nakładanie struktury
  • smarowanie na gorąco


tel. kontaktowy: +48 505 418 811 (tylko w sprawach serwisu)
adres: ul. Kniaziewicza 9  76-200 Słupsk