ZORGANIZUJ Z NAMI WYCIECZKĘ - KALKULATOR WYCIECZEK - NOWOŚĆ !!!

Wycieczki krajowe i zagraniczne, kolonie, obozy, wycieczki szkolne dla grup zorganizowanych

L A T O     2  0  2  4   

Ilość miejsc: 0 Pozostało:

Jesteś gotowy ? Gotowy na zimę rzecz jasna / Tignes Val d'Isère /Czarna Góra

NARTY - SNOWBOARD -ZIMA -2023/2024 -NOWOŚĆ!

SKI & SPA 2023/2024 białe szkoły - ferie -zima

NARTY - SNOWBOARD 2023/2024

Uczysz się, pracujesz, a może obie te rzeczy łączysz? Niezależnie od tego, co robisz na co dzień, na pewno zasługujesz na chwilę relaksu! Przygotowaliśmy dla Ciebie niezapomnianą ofertę zimową na grudzień , styczeń i luty .Zapraszamy Cię do białej szkoły dla młodzieży i dorosłych w malowniczym Pejo 3000 we Włoszech w grudniu, oraz na  zimowe szaleństwo na stoku  w styczniu i lutym. Czy możemy zaoferować coś lepszego? Oczywiście! 

Oferta zimy 2023/2024  terminy

REZERWACJE 

Podczas sezonu narciarskiego  2023/2024, oferujemy Ci intensywny, ale pełen radości czas na stokach, pod profesjonalnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. Wszyscy, zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze i snowbiardziści  odnajdą u nas coś dla siebie. Przypominamy, że nauka w białej szkole to gwarancja poprawy swoich umiejętności narciarskich w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach. W trosce o Twój komfort, zapewniamy sprzęt narciarski światowej klasy marki ELAN w naszej własnej wypożyczalni. Gwarantujemy, że będzie on idealnie dopasowany do Twoich umiejętności i potrzeb. Nie musisz się martwić o zakup drogiego sprzętu - wszystko czeka na Ciebie na miejscu!  Wystarczy wypożyczyć i cieszyć się relaksem na stoku.

DELFIN SKI serwis & rental SŁUPSK

Wybierz naszą ofertę zimową na grudzień i luty i odkryj radość płynącą z jazdy na nartach i snowboardzie we włoskim Pejo 3000. Zimowy wypoczynek nigdy nie był tak łatwy i przyjemny. Przyjdź, naucz się i baw się z nami! Wybierz i zarezerwuj miejsce już dziś!