Ilość miejsc: 0 Pozostało:

Cena: 155 zł.

Park Ewolucji

maj, czerwiec, wrzesień 2023
wyjazd ze Słupska o godz. 8.00 powrót około godz. 18.00

Park Ewolucji

Park Ewolucji Sławutówko
Park Dinozaurów w Sławutówku to 10 ha zabawy dla całej rodziny, wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, mnóstwo świetnej rozrywki.

Naturalne walory Parku i bliskość morza czynią dzień, przeznaczony na poznanie Parku Ewolucji, niezapomnianym. Wyjątkowy nacisk położyliśmy na przyjemność, rozrywkę i edukację najmłodszych.

Przeżyj niesamowitą podróż w jedynym takim Parku Dinozaurów i nie tylko na Pomorzu.

Przesłaniem Parku Ewolucji jest szeroka edukacja przybliżająca najstarsze dzieje świata. Atrakcje nawiązują do życia, jakie istniało miliony lat temu na Ziemi. Przedstawiamy w niezwykle ciekawy sposób historię naszego globu, od Wielkiego Wybuchu do świata starożytnego.

Park Ewolucji to: wystawa ewolucji człowieka, Flinstonowe pojazdy, kino prehistoryczne, ścieżka dinozaurów, piramida (Egipt Show), Muzeum Egipskie, Stonehenge 1:1, Dinokolejka, Batyskaf 7D, Place zabaw, kulki, gastronomia.

W programie:

Piramidy
Cheops jest chyba najbardziej znaną postacią starożytnego Egiptu, a to za sprawą największej z piramid, którą uważa się powszechnie za jego dzieło. Piramida

Cheopsa, a w niej kino 7D przedstawiające klątwę faraona Chu-fu wraz z u użyciem hologramów!

Park Dinozaurów
Park Jurajski niedaleko morza, w którym z bliska zobaczysz największe dinozaury w skali 1:1. Tu, podczas spaceru ścieżką edukacyjną, ze specjalnych tablic, będziesz mógł poznać informacje o tych stworzeniach oraz ciekawostkach z nimi związane.

Batyskaf / Kino To dopiero początek atrakcji. Załóż specjalne okulary migawokowe i wstąp do Kina 7D. Obraz, dźwięk, efekty specjalne. Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. Przeżyjesz niezapomnianą podróż naszym Batyskafem na dnie prehistorycznego oceanu.

Plac zabaw
Plac zabaw – to 500 m2 krainy zabawy wraz dinozaurami i gadami w tle. Ponadto park linowy dla dzieci. Wszystko dla miłośników przepraw, zjeżdzalni i linowych wspinaczek.

Kino Prehistoryczne
Kino Prehistoryczne przedstawia historię powstania i ewolucji Układu Słonecznego w tym planety Ziemi. Seans urozmaica interaktywny animowany dinozaur Arnold, który rozmawia z publicznością.

Dodatkowe warsztaty:

Pamiątkowe magnesy (2 szt.) – gipsowe dinozaury i figurki egipskie – malowanie ich (czas trwania 30-40 minut). Koszt 10 zł/os

Odkrywca Paleontolog – wydobądź szkielet dinozaura z bryły gipsowej (czas trwania 30-40 minut). Przy pomocy młotka, dłuta i pędzelka, dzieci wydobywają szkielet dinozaura. Koszt 12 zł./os.  ( przy minimum 25 os. płacących) 

Możliwe zamówienie obiadu dla grupy od 14 zł/os.

cena 99 zł./os zawiera: przejazd Delfinowym autokarem, bilet wstępu do Parku, opiekę, dobre towarzystwo;) cena nie zawiera dodatkowych warsztatów i obiadu.

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie 99 zł na rachunek bankowy:  09 1950 0001 2006 1364 9914 0002  
W tytule wpłaty proszę podać nazwę i termin imprezy, Imię i nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie  emailem informacji:

data urodzenia oraz adres zamieszkania dane te są niezbędne do ubezpieczenia

  ZAPRASZAMY!