Sierpniowy Rajd Rowerowy

23.08.2020
ilość miejsc: 55

Sierpniowy Rajd Rowerowy

Opis oferty:

delfin-travel wraz z DOKTORBAJK, zaprasza na Warmińsko-Mazurski Rajd Rowerowy. 

23 sierpnia ze Słupska do Malborka, przejazd autokarem, po czym przesiądziemy się na nasze rowery, które przyjadą razem z nami. 

Do pokonania na dwóch kółkach będzie około 40 kilometrów po pięknych ścieżkach Warmii i Mazur. Nad bezpieczeństwem i trasą rowerowa, będzie czuwał instruktor DOKTORBIKE Rafał Paszko.  Po przejechaniu całego dystansu  na uczestników wyprawy czekał będzie  smaczny i pożywny obiad, przygotowany na miejscu przez słupską restaurację "Pyszne Jedzonko".

Kolejną atrakcją, będzie, przeprawa promowa, STATKIEM PO TRAWIE - Elbląg/Buczyniec. Trasa rejsu przebiega przez odcinek Kanału Elbląskiego, na którym znajdują się m.in.: system 5 pochylni, uważany za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie oraz rezerwat ornitologiczny na jeziorze Druzno. Dodatkową ciekawostką turystyczną jest historia legendarnej osady Truso, która znajdowała się w okolicy jeziora Druzno.

 Z przystani przy pochylni "Buczyniec"  wsiadamy do naszego autokaru i wracamy do Słupska.

Ważne informacje:

Każdy uczestnik, powinien posiadać rower trekingowy lub tzw. górski, kask, bidon z wodą oraz prowiant na drogę. Zalecamy zabranie odzieży i butów na zmianę.

Cena: 99 zł. obejmuje: przejazd, opiekę instruktora podczas wyprawy rowerowej oraz pilota podczas przejazdów, obiad, transport rowerów

Dodatkowo płatne: rejs Statkiem po Trawie - 95 zł.- opcja dla chętnych, cena biletu przy minimum 20 os. cena biletu indywidualnego 120 PLN normalny i 
95 PLN ulgowy, obowiązkowe ubezpieczenie NW 15 zł.

Informacje Końcowe:

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie 99 zł. celem rezerwacji miejsca  na rachunek bankowy:  09 1950 0001 2006 1364 9914 0002  
W tytule wpłaty proszę podać nazwę i termin imprezy, Imię i nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie  emailem informacji:

data urodzenia oraz adres zamieszkania dane te są niezbędne do ubezpieczenia

  ZAPRASZAMY!