Bułgaria, Słoneczny Brzeg - Lato 2020

Bezpieczna i słoneczna Bułgaria
Lepszy Hotel w tej samej cenie
30.07-10.08.2020 - zbiórka o godz. 17.45 na Placu Zwycięstwa w Słupsku
Bułgaria uznawana jest, podobnie jak sąsiadujące z nią kraje za bezpieczny region Europy. 

Prosimy o dokonanie wpłat końcowych na numer rachunku bankowego:

09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko

Dodatkowo proszę o przesłanie e-mailem informacji:

data urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania,

dane te są dostępne do ubezpieczenia

Bułgaria, kolonia 2020

Opis oferty:

Słoneczny Brzeg – bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas, w gminie Nesebyr, około 35 kilometrów na północ od Burgasu.

Hotel COLOSSEUM 4* 30 m od plaży, Wyżywienie: All inclusive  light :  śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, przekąska, całodzienny dostęp do napoje bezalkoholowe W hotelu: restauracja, lobby bar,bar przy basenie, tawerna ,Wi-Fi, sejf, kantor, siłownia,sauna,sklep. W pokoju:klimatyzacja,TV, telefon, Wi-Fi, lodówka, suszarka do włosów ,balkon,

Słoneczny Brzeg to największy i najbardziej popularny kurort Bułgarii, z około 600 hotelami i 400 restauracjami. Jego budowa rozpoczęła się w 1958 roku, w miejscu, gdzie w starożytności i w średniowieczu znajdowały się studnie, zaopatrujące Nesebyr (staroż. Mesambrię) w wodę.

Kurort jest nazywany Las Vegas Europy Wschodniej. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. W okolicy znajdują się 2 aquaparki. Kurort praktycznie połączony jest z Nesebyrem.

Wycieczki:

Nesebyr  – miasto w Bułgarii, w obwodzie Burgas i siedziba gminy Nesebyr, położone na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego, 14 157 mieszkańców. Miasto jest rezerwatem architektonicznym i archeologicznym od 1956, a od 1983 zabytki kultury w mieście zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Veľký Meder -  baseny termalne

Burgas – miasto w południowo-wschodniej Bułgarii, nad Zatoką Burgaską Morza Czarnego. Jest ośrodkiem administracyjnym obwodu Burgas i gminy Burgas. Miasto zostało założone w XVIII wieku na miejscu XIV-wiecznej warowni Pirgos. Obecnie jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym, przemysłowym i portem rybackim.

EnergyLandia - Zator.  Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Właśnie to sprawia, że Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę! Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które postanawiają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spędzać niezapomniane chwile. O fantastyczną zabawę zadbają m.in. roller coastery Dragon, Boomerang; atrakcje wodne, w tym jedna z ulubionych - Splash Battle jak również Atlantis, czyli spływ rwącą rzeką na kilkuosobowych pontonach. 

Ważne informacje

Cena: 1849,00 zł.  obejmuje pobyt, 7 noclegów w hotelu Vigo 4* z  pełnym wyżywieniem na miejscu (3 posiłki dziennie-śniadanie, obiad, kolacja z napojami), pokoje 3 osobowe + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, video, klimatyzacja), fachową opiekę, program K.O., ubezpieczenie, wycieczki i wstępy zawarte w programie.

Dodatkowo: Każdy musi posiadać  paszport lub dowód os. Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia -  EKUZ  , wydawane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

 ZAPRASZAMY!

Zainteresowani proszeni są o wpłaceniu zaliczkowo 400 zł.

Wpłatę należy dokonać na rachunek bankowy:  09 1950 0001 2006 1364 9914 0002  .
W tytule wpłaty proszę podać nazwę i termin imprezy, Imię i nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub emailem informacje: data urodzenia oraz adres zamieszkania dane te są objęte ubezpieczeniem.