Val di Sole- Pejo 2021

3-10.12.2021 lub 11-18.12.2021

Val di Sole- Pejo

POŁOŻENIE

Hotel Biancaneve *** położony jest u podnóża Parku Narodowego Stelvio, w otoczeniu Dolomitów, 1 km od niewielkiego miasta Cogolo. Obiekt oferuje restaurację, zaplecze odnowy biologicznej oraz ogród o powierzchni 5 000 m².

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, urządzone są w tradycyjnym góralskim stylu, a ich wnętrza zdobią drewniane meble oraz podłogi wyłożone wykładziną lub drewnem. Do dyspozycji Gości jest telewizor LCD oraz prywatna łazienka z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Hotel zapewnia bezpłatnie pościel oraz ręczniki

WYŻYWIENIE: śniadanie w formie bufetu i 4 daniowa obiadokolacja: restauracja specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej oraz lokalnych specjałach. Lokal oferuje także menu dla dzieci oraz dania wegetariańskie i bezglutenowe. Śniadanie obejmuje domowe ciasta.

Teren narciarski

Teren narciarski leży na wysokości od 1200 - 3000 m i dysponuje 7 wyciągami. Większość tras narciarskich o łącznej długości 21 km są średniej trudności oraz kilka tras niebieskich i czarnych. Kolejka linowa "Pejo 3000" transportuje narciarzy ze stacji środkowej Tarlenta do najwyższego punktu na terenie narciarskim skąd rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na łańcuch górski Gruppo Ortles-Cevedale. Czerwony zjazd prowadzi w kierunku dolnej stacji do pozostałych tras, które także są oznaczone na czerwono. W dolnym obszarze można korzystać z dwóch tras niebieskich. O zaspokojenie głodu troszczą się trzy restauracje znajdujące się na górnych stacjach.
Prawie połowa tras jest sztucznie naśnieżana, między innymi czerwona trasy do doliny, która jest najdłuższą trasą terenu narciarskiego i liczy ok. 8 km. W dolnej części łączy się ona z niebieską trasą. Od górnej stacji 6-osobowej gondoli "Cabinovia" prowadzi ponadto czarna trasa nr. 3.. Oprócz 13 przygotowanych tras do dyspozycji stoją oznaczone, ale nie przygotowane trasy o łącznej długości od 500 m do 2,5 km.

SERWIS: Sauna, restauracja, bar, narciarnia wyposażona w suszarki do butów.

Ważne informacje

CENA 1990 ZAWIERA:

  • 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji

  • przejazd autokarem klasy LUX

  • 5 dniowy skipass PEJO 3000

  • ubezpieczenia KL 20 000 EURO, NNW 2 000 EURO, BAGAZ 200 EURO, KR (KOSZTY RATOWNICTWA) PODLIMIT KL 5 000 EURO, KR

CENA NIE ZAWIERA:

  • taksy klimatycznej w wys. 1,50 Euro/dzień

  • nieobowiązkowego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Zainteresowani proszeni są o wpłaceniu zaliczkowo 400 zł.

Proszę o przeglądanie wpłat na numer rachunku bankowego:

09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko

Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub e-mailem, informacje:

data urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania,

dane te są dostępne do ubezpieczenia

Delfin Ski Serwis to profesjonalny - ręczny serwis nart i snowboardu.
Założony przez pasjonatów i instruktorów narciarstwa i snowboardu, którzy po wielokrotnych złych doświadczeniach z serwisem maszynowym, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć najlepszy na pomorzu w pełni profesjonalny serwis narciarko-snowboardowy. Pasja którą staramy się wspólnie realizować zapewnia najwyższy poziom usług serwisowych. Cały proces ostrzenia odbywa się na diamentach, dzięki czemu zbierana jest niewielka warstwa krawędzi co bezpośrednio przekłada się przedłużenie ich życia. Jesteśmy w stanie przygotować sprzęt na każde warunki śniegowe oraz doprowadzić go do najlepszych parametrów po nieudanym serwisie maszynowym..Jako jedyny serwis w regionie wykonujemy proces nakładania smaru w strukturę ślizgu w temperaturze 125 *C gwarantując tym samym lepszy poślizg i wytrzymałość na ścieranie. Zapraszamy do korzystania z usług zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa przed każdym wyjazdem w góry jak również po sezonie zimowym w celu zabezpieczenia krawędzi przed rdzą i utlenianiem ślizgów.

zakres prac wchodzących w skład usługi:

odtłuszczenie/czyszczenie ślizgu
wypełnienie ubytków
ostrzenie krawędzi diamentem
równanie ślizgu
nakładanie struktury
smarowanie na gorąco
tel. kontaktowy: +48 505 418 811 (tylko w sprawach serwisu)
adres:
ul. Kniaziewicza 9
76-200 Słupsk