Zielona Szkoła w Londynie

termin imprezy został przeniesiony na jesień 2020

szczegóły wktrótce

Zielona Szkoła w Londynie to połączenie zajęć jezykowych ze zwiedzaniem Londynu dla grup szkolnych.

Ilość miejsc: 55, pozostało: 0

Zielona Szkoła Londyn

Londyn – stolica Wielkiej Brytanii i Anglii, największe miasto kraju, położone w jej południowo-wschodniej części.

Położony nad Tamizą, jest trzecim co do wielkości miastem Europy, po Moskwie i Stambule; jest także największym miastem Unii Europejskiej i jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta, jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw. Wielkiego Londynu) wynosi ok. 8,4 mln. (2013 r.) na obszarze 1572 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miejscowościami w 2015 liczyła prawie 14 milionów mieszkańców (obszar tzw. metropolia). Około 20% mieszkańców pochodzi z Azji, Afryki i Karaibów. Współczesny Londyn jest największym centrum finansowym świata (od 2006 przed Nowym Jorkiem). Dokonuje się tam 30% światowego obrotu walutami i 40% światowego obrotu euroobligacjami. Usytuowanych jest tam też kilkaset banków, towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Londyn jest także ogromnym ośrodkiem medialnym. Miasto przyciąga rocznie około 30 milionów turystów.

Zakwaterowanie w hotelu w Londynie w pokojach 3 i 4 os.,  śniadania.

Zielona Szkoła w Londynie to połączenie wysokiej jakości kursu językowego z bogatym programem wycieczek po stolicy Anglii. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie nabędą nowych umiejętności językowych podczas codziennych zajęć na różnym poziomie znajomości języka z lektorem. 
Atrakcje Londynu, które będą odwiedzane podczas obozu:

Royal Walk | British Museum | West End Walk | Science Museum or Natural History Museum | Oxford 

Kurs skierowany jest dla grup szkolnych.

Cena: 200 GBP + 600 zł. - zajęcia językowe  "Cały dzień": - rano, po południu i wieczorem przez 5 dni, śniadaniapobyt w hotelu w pokojach 3-4 os. + przejazd autokarem klasy LUX lub bus, (bar, wc, video, klimatyzacja, opieka pilota, fachową opiekę lektorów, oraz rezydenta, ubezpieczenie

Każdy musi posiadać paszport lub dowód os., prowiant na podróż oraz pieniądze na wycieczki i obiady (ok. 80 funtów), własne wydatki, nakrycie głowy, krem z filtremem. Zalecamy posiadanie europejskiej karty leczenia – EKUZ, wydawany przez Narodowy Fundusz

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczkowo 300 zł.

 

Proszę o dokonywanie wpłat na numer rachunku bankowego:

09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub e-mailem, informacji do ubezpieczenia: datę urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania.

 

ZAPRASZAMY!