Letnia Szkoła w Londynie

1-8.08.2021

Obóz językowy w Londynie to połączenie zajęć językowych ze zwiedzaniem Londynu.

Ilość miejsc: 55, pozostało: 50

Obóz językowy Londyn

Londyn – stolica Wielkiej Brytanii i Anglii, największe miasto kraju, położone w jej południowo-wschodniej części.

Położony nad Tamizą, jest trzecim co do wielkości miastem Europy, po Moskwie i Stambule; jest także największym miastem Unii Europejskiej i jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta, jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw. Wielkiego Londynu) wynosi ok. 8,4 mln. (2013 r.) na obszarze 1572 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miejscowościami w 2015 liczyła prawie 14 milionów mieszkańców (obszar tzw. metropolia). Około 20% mieszkańców pochodzi z Azji, Afryki i Karaibów. Współczesny Londyn jest największym centrum finansowym świata (od 2006 przed Nowym Jorkiem). Dokonuje się tam 30% światowego obrotu walutami i 40% światowego obrotu euroobligacjami. Usytuowanych jest tam też kilkaset banków, towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Londyn jest także ogromnym ośrodkiem medialnym. Miasto przyciąga rocznie około 30 milionów turystów.

Zakwaterowanie w hotelu w Londynie w pokojach 3 i 4 os.,  śniadania.

Zielona Szkoła w Londynie to połączenie wysokiej jakości kursu językowego z bogatym programem wycieczek po stolicy Anglii. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie nabędą nowych umiejętności językowych podczas codziennych zajęć na różnym poziomie znajomości języka z lektorem. 
Atrakcje Londynu, które będą odwiedzane podczas obozu: Buckingham Palace, London Eye, Big Ben,

Royal Walk | British Museum | West End Walk | Science Museum or Natural History Museum | Oxford 

Cena: 200 GBP + 600 zł. - zajęcia językowe  "Cały dzień": - rano, po południu i wieczorem przez 5 dni, śniadaniapobyt w hotelu w pokojach 3-4 os. + przejazd autokarem klasy LUX, (bar, wc, video, klimatyzacja, opieka pilota, fachową opiekę lektorów, oraz rezydenta, ubezpieczenie

Ważne informacje

Każdy musi posiadać paszport, prowiant na podróż oraz pieniądze na wycieczki i obiady (80 funtów), własne wydatki, nakrycie głowy, krem z filtrem. Zalecamy posiadanie europejskiej karty leczenia – EKUZ, wydawany przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczkowo 300 zł.

 

Proszę o dokonywanie wpłat na numer rachunku bankowego:

09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub e-mailem, informacji do ubezpieczenia: datę urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania.

 

ZAPRASZAMY!