Ilość miejsc: 63 Pozostało: 0

Cena: 900 zł + 235 euro

II turnus 18-28.07.2022 

Kolonia letnia do Hiszpanii

Barcelona - Lloret de Mar

18-28.07.2022 

Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 17.00 Pl. Zwycięstwa Słupsk 

 

Szanowni Państwo.

Ze względu na ciągle utrzymujące się wysokie ceny paliw, jesteśmy zmuszeni, prosić Państwa o tzw. "dopłatę paliwową" w wysokości 65 zł.

Opłata ta ma na celu tylko i wyłącznie pokrycie różnicy w cenie paliw z okresu kiedy przygotowywaliśmy ofertę w porównaniu z obecnymi, wysokimi cenami na stacjach nie tylko w Polsce ale w całej Europie.

Mamy nadzieję, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem, ponieważ po okresie covidowym nie jesteśmy w stanie ponieść samodzielnie tych kosztów.

Dopłatę paliwową, należy przygotować wraz z pieniędzmi na wstępy i przekazać na zbiórce w dniu wyjazdu.

Z podziękowaniami i serdecznymi pozdrowieniami:

zespół

delfin-travel.pl

Gorrrrąca Hiszpania II Turnus

Hiszpania

w ofercie między innymi:

Lloret de Mar - miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Znany kurort oraz uzdrowisko. Pierwsza osada tworzy w tym miejscu ok. 2000 lat temu. Zamieszkiwali tu Iberowie, a później Rzymianie. Miasto zostało założone w 1409 roku przez piratów z Tossa de Mar jako baza wypadowa ataków na aragońskie statki. Znajduje się tutaj także budynek, w którym przebywał Francisco Franco. Lloret był miejscem akcji polskiego serialu Pamiętniki z wakacji, emitowanego od 2011–2013 produkowanego przez Polsat.
Hotel *** Samba - pokoje 4 osobowe z usługami łazienek i pełnym węzłem. wyżywienie: śniadania, obiad, kolacja, wszystkie posiłki w formie bufetu,  Menu dla osób z alergią na gluten. Hotel Samba *** u sytuowany w Lloret de Mar, oddalony o kilka minut pieszo od centrum miasteczka i najpiękniejszych plaż na Costa Brava . Hotel oferuje bogaty program animacyjny, taki jak wieczorne tańce, wieczorki muzyczne.  
Disneyland Resort Paris - czwarty otwarty na świecie park rozrywki Walta Disneya. Otwarty 12 kwietnia 1992 roku. Bawić się możesz w 2 parkach tematycznych:  Disneyland Park dla najmłodszych  oraz  Walt Disney Studiosdla troszkę starszych.  
Parc Astérix to tematyczny park rozrywki bazujący na przygodach znanego i lubianego Asterixa. Popularny szczególnie ze względu na dużą liczbę roller coasterów dla dużych i małych.na 

Wycieczki:

Barcelona - miasto na północny Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 110 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej bazie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasta Hiszpanii. Zespół miejski Barcelony jest szóstym co do wielkości miasta w Unii Europejskiej. Cała metropolia ma około 5 milionów mieszkańców. Założona jako rzymskie miasto w starożytności, w średniowiecznej Barcelonie stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona była gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich 1992. 
Szczegółowy program całodziennego zwiedzania Barcelony, oraz stadionu FC Barcelona, ​​będzie dostępny w późniejszym terminie.
Tossa de Mar – Słynny kurort na Costa Brava. Miejsce kongresów ekologicznych Unii Europejskiej od czasu zakazania przeprowadzania w mieście korridy. 
Catamaran Cruise - rejs Katamaranem wzdłuż wybrzeża Costa Brava 3 h, Podczas rejsu: animacje, gry zabawy, skoki do wody z platformy, zabawa na pontonie, zimne napoje, hot dogi, burgery w cenie biletu, koszt 35 euro

Końcowe informacje

Cena: 900 zł. + 235 euro - obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelu w pokojach 4 osobowych + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, wideo, klimatyzacja) na miejscu 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Taksę klimatyczną. Wszystkie wycieczki oprócz biletów wstępu do DisneyLand 60 euro (osoba dorosła 89 euro) i Parc Rulantica - 30 euro, (dorosły 45 euro) oraz Catamaran Cruise - koszt 35 euro. Dodatkowo: Każdy musi posiadać paszport lub dowód os ., Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia - EKUZ , wydawana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 
  ZAPRASZAMY!