Barcelona - Lloret de Mar

Kolonia letnia do Hiszpanii

Barcelona - Lloret de Mar

Termin I - 26.06-06.07.2021 ilość miejsc 55, 

Gorrrrąca Hiszpania

w ofercie między innymi:

Lloret de Mar - miasto w Hiszpanii, w prowincji Girona, na Costa Brava w Katalonii. Znany kurort oraz uzdrowisko. Pierwsza osada tworzy w tym miejscu ok. 2000 lat temu. Zamieszkiwali tu Iberowie, a później Rzymianie. Miasto zostało założone w 1409 roku przez piratów z Tossa de Mar jako baza wypadowa ataków na aragońskie statki. Znajduje się tutaj także budynek, w którym przebywał Francisco Franco. Lloret był miejscem akcji polskiego serialu Pamiętniki z wakacji, emitowanego od 2011–2013 produkowanego przez Polsat.

Hotel *** Samba - pokoje 4 osobowe z usługami łazienek i pełnym węzłem. wyżywienie: śniadania, obiad, kolacja, wszystkie posiłki w formie bufetu,  Menu dla osób z alergią na gluten. Hotel Samba *** u sytuowany w Lloret de Mar, oddalony o kilka minut pieszo od centrum miasteczka i najpiękniejszych plaż na Costa Brava . Hotel oferuje bogaty program animacyjny, taki jak wieczorne tańce, wieczorki muzyczne.  

Disneyland Resort Paris - czwarty otwarty na świecie park rozrywki Walta Disneya. Otwarty 12 kwietnia 1992 roku. Bawić się możesz w 2 parkach tematycznych:  Disneyland Park dla najmłodszych  oraz  Walt Disney Studiosdla troszkę starszych.  

Parc Astérix to tematyczny park rozrywki bazujący na przygodach znanego i lubianego Asterixa. Popularny szczególnie ze względu na dużą liczbę roller coasterów dla dużych i małych.na 

Wycieczki:

Barcelona - miasto na północny Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, około 110 km na południe od grzbietu Pirenejów i granicy hiszpańsko-francuskiej. Stolica prowincji o tej samej bazie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasta Hiszpanii. Zespół miejski Barcelony jest szóstym co do wielkości miasta w Unii Europejskiej. Cała metropolia ma około 5 milionów mieszkańców. Założona jako rzymskie miasto w starożytności, w średniowiecznej Barcelonie stała się stolicą Hrabstwa Barcelony i Marchii Hiszpańskiej. Barcelona była gospodarzem letnich igrzysk olimpijskich 1992. 

Szczegółowy program całodziennego zwiedzania Barcelony, oraz stadionu FC Barcelona, ​​będzie dostępny w późniejszym terminie.

Końcowe informacje

Cena: 900 zł. + 215 euro - obejmuje pobyt-zakwaterowanie w hotelu w pokojach 4 osobowych + przejazdy autokarem klasy LUX (bar, wc, wideo, klimatyzacja) na miejscu 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), fachową opiekę, program KO, ubezpieczenie. Taksę klimatyczną. Wszystkie wycieczki oprócz biletów wstępu do DisneyLandu około 42 euro i Parc Astérix około 35 euro. Dodatkowo: Każdy musi posiadać paszport lub dowód os ., Prowiant na podróż oraz pieniądze na własne wydatki (wedle uznania), strój kąpielowy, ręcznik plażowy, nakrycie głowy, krem ​​z filtrem, lekkie obuwie, klapki. Spray lub żel przeciw komarom. Zalecane karty leczenia - EKUZ , wydawana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Zainteresowani proszeni są o wpłaceniu zaliczkowo 200 zł.

Wpłata musi zostać dokonana na rachunek bankowy:  09 1950 0001 2006 1364 9914 0002  .
W tytule wpłaty proszę podać nazwę i termin imprezy, Imię i nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub emailem informacje: data urodzenia oraz adres zamieszkania dane te są objęte ubezpieczeniem.

  ZAPRASZAMY!