Czarna Góra Resort:

BIAŁA SZKOŁA NA NARTACH LUB SNOWBOARDZIE I NARTACH BIEGOWYCH

MOŻLIWOŚĆ BRAINA UDZIĄŁU W LEKCJACH ON-LINE

CZARNA GÓRA  

7-12.03.2021 ilość miejsc: 30 

BIAŁA SZKOŁA NA NARTACH, SNOWBOARDZIE - CZARNA GÓRA

Czarna Góra Resert

Ośrodek Górski Czarna Góra oferuje jedne z najwspanialszych warunków śniegowych w Polsce, wspomagane dodatkowo przez kilkukilometrowy system dośnieżania.

Tereny zjazdowe - ponad 9 km nartostrad - oferują bogaty wachlarz stopni trudności od odcinków bardzo trudnych do bardzo łatwych. Jest to rewelacyjne miejsce do doskonalenia jazdy na nartach lub snowboardzie. W Masywie Śnieżnika oraz pobliskich Górach Bystrzyckich stworzono największy w Polsce system tras narciarstwa biegowego gdzie możemy zaproponować ponad 400 km utrzymywanych ratrakami i oznakowanych szlaków.

Zakwaterowanie:

ZAKWATEROWANIE - pensjonat W Stroniu Śląskim, oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, internetem i TV. Restauracja , bar, tenis stołowy, piłkarzyki, sauna, narciarnia. W obiekcie obowiązują obostrzenia zgodnie z rozporządzeniami dla hoteli i pensjonatów. 

STOK - 2 kanapy 4 osobowe, 1 kanapa 6 osobowa,12 innych wyciągów. Obecnie w Czarna Góra Resort funkcjonuje najnowocześniejsza i najszybsza 6-osobowa kolej linowa. Wyposażona w miękkie podgrzewane siedzenia, żółte osłony przeciwwietrzne i specjalny system 'KID STOP' zwiększający bezpieczeństwo. Prędkość przejazdowa kolei wynosi 6 m/s dzięki czemu wjazd na szczyt Czarnej Góry trwa niecałe 4 minuty.

Końcowe Informacje:

CENA - 1130 ZŁ. Cena obejmuje pobyt w pensjonacie w pokojach 2, 3, 4 os., dojazd autokarem, 2 posiłki dziennie, sprzęt narciarski (narty carvingowe i buty dobrane do wagi i wzrostu każdego uczestnika), snowboard, narty biegowe  marki ELAN, zajęcia z instruktorem (4 dni po 2 h + analiza VIDEO), codzienny dowóz do stoku i ponownie do pensjonatu, ubezpieczenie NW.

DODATKOWO -  Każdy uczestnik powinien posiadać pieniądze na karnety 4-dniowe 300 zł., KASK. Snowboarderzy obowiązkowo specjalne rękawice. Możliwość wyjazdu do kopali złota w Złotym Stoku, koszt biletu wstępu wynosi około 45 zł/os. Honorujemy płatność bonem turystycznym. 

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczkowo 300 zł.

Proszę o dokonywanie wpłat na numer rachunku bankowego:

09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko

Dodatkowo proszę o przesłanie e-mailem, informacji:

datę urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania,

dane te są niezbędne do ubezpieczenia

Delfin Ski Serwis to profesjonalny - ręczny serwis nart i snowboardu.
Założony przez pasjonatów i instruktorów narciarstwa i snowboardu, którzy po wielokrotnych złych doświadczeniach z serwisem maszynowym, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć najlepszy na pomorzu w pełni profesjonalny serwis narciarko-snowboardowy. Pasja którą staramy się wspólnie realizować zapewnia najwyższy poziom usług serwisowych. Cały proces ostrzenia odbywa się na diamentach, dzięki czemu zbierana jest niewielka warstwa krawędzi co bezpośrednio przekłada się przedłużenie ich życia. Jesteśmy w stanie przygotować sprzęt na każde warunki śniegowe oraz doprowadzić go do najlepszych parametrów po nieudanym serwisie maszynowym. Jako jedyny serwis w regionie wykonujemy proces nakładania smaru w strukturę ślizgu w temperaturze 125 *C gwarantując tym samym lepszy poślizg i wytrzymałość na ścieranie. Zapraszamy do korzystania z usług zaawansowanych jak i początkujących miłośników białego szaleństwa przed każdym wyjazdem w góry jak również po sezonie zimowym w celu zabezpieczenia krawędzi przed rdzą i utlenianiem ślizgów.

zakres prac wchodzących w skład usługi:                     

odtłuszczenie/czyszczenie ślizgu
wypełnienie ubytków
ostrzenie krawędzi diamentem
równanie ślizgu
nakładanie struktury
smarowanie na gorąco
tel. kontaktowy: +48 505 418 811
adres:
ul. Kniaziewicza 9
76-200 Słupsk