Cena: 1690 zł

BORMIO – SANTA CATERINA

3-11.12.2021 lub 10-18.12.2021

BORMIO – SANTA CATERINA

Bormio

APARTAMENTY I WYPOSAŻENIE: 13 standardowo urządzonych apartamentów (TV, sejf), z pełnym węzłem sanitarnym. Aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka).

Typy apartamentów:

MONO 2-3 os, apartamenty usytuowane na parterze i na I piętrze, o pow. ok. 30 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., możliwość dostawki (składane łóżko piętrowe), łazienka.

BILO 4-5 os, apartamenty o pow. 40-45 m2, niektóre usytuowane na poddaszu, pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój 2 os., łazienka. Istnieje możliwość dostawki.

TRILO 6-7 os., apartamenty o pow. 55-60 m2, duży pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., 2 pokoje 2 os., łazienka. Istnieje możliwość dostawki.

APARTAMENTY ALBERTI

POŁOŻENIE: apartamenty usytuowane w bardzo spokojnej i słonecznej części miasteczka Bormio. Apartamenty rozmieszczone są w dwóch budynkach, zaledwie parę minut spacerem do centrum starego miasta. Odległość od „starych" term rzymskich wynosi 3,8 km, a „nowych" term Bormio: 440 m. Najbliższe wyciągi Bormio 2000 i Ciuk w odległości 1,7 km.

REGION: Stacje Bormio i Livigno wraz z innymi znanymi ośrodkami narciarskimi, takimi jak San Colombano i Santa Caterina, należą do słynnego włoskiego regionu narciarskiego Alta Valtellina. Bormio jest jedną z najbardziej renomowanych włoskich stacji narciarskich, w której znajduje się ponad 50 km tras i 16 wyciągów. Stacja oferuje głównie trudniejsze trasy dla wymagających narciarzy, choć także początkujący znajdą propozycje dla siebie. Od 1980 roku odbywają się tu zawody Pucharu Świata. Trasy łatwe: 28%, trudne: 68%, bardzo trudne: 4%. Stacja dysponuje ponadto snowparkiem oraz 4-kilometrową trasą nocną. Najdłuższy zjazd z Cima Bianca do Bormio to ponad 8 km jazdy na nartach, różnica poziomów wynosi aż 1780 m. Popołudniami warto wybrać się na zakupy lub spacer po starym mieście. Dużą atrakcją są źródła termalne z czasów rzymskich, zapewniające relaks po wysiłku narciarskim. W centrum miasteczka znajduje się także nowoczesny kompleks basenów termalnych.

CENA 1590ZŁ ZAWIERA: 7 noclegów w apart. bilo 4, bilo 5,trilo 6,trilo 7,mono 2/3, przejazd autokarem klasy LUX, zużycie prądu, wody, gazu, 6 dniowy skipass SANTA CATERINA-BORMIO-CIMA PIAZZI – SAN COLOMBANO, ubezpieczenia KL 20 000 EURO, NNW 2 000 EURO, BAGAZ 200 EURO, KR (KOSZTY RATOWNICTWA) PODLIMIT KL 5 000 EURO,

CENA NIE ZAWIERA: obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 150 euro, obowiązkowej opłaty za sprzątanie końcowe w wys. MONO 65 euro/apart., BILO 70 euro/apart., TRILO 75 euro/apart., taksy klimatycznej w wys. 1,30 Euro/dzień, nieobowiązkowego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Obowiązuje limit bagażu, ponieważ pojemność bagażników oraz ładowność autokaru jest ściśle okreśłona. Przed przekazaniem bagażu głównego (walizka, buty, narty lub deska) kierowcy do spakowania, proszę zgłosić się do pilota grupy w celu odebrania zawieszki-naklejki na bagaż. Organizator ma prawo odmówić zabrania na pokład nadbagażu w przypadku zapełnienia luków bagażowych.

Wyżywienie we własnym zakresie