OBÓZ JĘZYKOWY

LONDYN - 2020

01-09.08.2020 

 

dla osób w wieku 12-17 lat

Obóz językowy - Londyn

Opis oferty:

Londyn – stolica Wielkiej Brytanii i Anglii, największe miasto kraju, położone w jej południowo-wschodniej części.

Położony nad Tamizą, jest trzecim co do wielkości miastem Europy, po Moskwie i Stambule; jest także największym miastem Unii Europejskiej i jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta, jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw. Wielkiego Londynu) wynosi ok. 8,4 mln. (2013 r.) na obszarze 1572 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miejscowościami w 2015 liczyła prawie 14 milionów mieszkańców (obszar tzw. metropolia). Około 20% mieszkańców pochodzi z Azji, Afryki i Karaibów. Współczesny Londyn jest największym centrum finansowym świata (od 2006 przed Nowym Jorkiem). Dokonuje się tam 30% światowego obrotu walutami i 40% światowego obrotu euroobligacjami. Usytuowanych jest tam też kilkaset banków, towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Londyn jest także ogromnym ośrodkiem medialnym. Miasto przyciąga rocznie około 30 milionów turystów.

W programie:

hotel w Londynie, położony kilka minut od szkoły w centrum Twickencham London.pokoje 2, 3 i 4 os.,  śniadania, obiad, kolacja.

Obóz językowy Londyn 2020 w St. Mary's University London to połączenie wysokiej jakości kursu z bogatym programem wycieczek po stolicy Anglii.. To gwarancja wypełnionego czasu, która sprawi, że uczniowie nabędą nowych umiejętności językowych podczas codziennych zajęć na różnym poziomie znajomości języka z anglojęzycznym lektorem. 
Atrakcje Londynu, które będą odwiedzane podczas obozu:

Royal Walk | British Museum | West End Walk | Science Museum or Natural History Museum | Oxford 

Kurs skierowany jest dla dziecii młodzieży w wieku od 12 lat.

Cena: 425 GBP + 1200 zł. - zajęcia językowe St. Mary's University London - "Cały dzień": - rano, po południu i wieczorem przez 6 dni, śniadanie, lunch, obiadpobyt w hostelu w pokojach 2-4 os. + przejazd autokarem klasy LUX lub bus, (bar, wc, video, klimatyzacja, opieka pilota i przewodnika, fachową opiekę lektorów, oraz rezydenta polskiego na miejscu, ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:

Każdy musi posiadać paszport lub dowód os., prowiant na podróż oraz pieniądze na wycieczki (ok. 80 funtów), własne wydatki, nakrycie głowy, krem z filtrem. Zalecamy posiadanie europejskiej karty leczenia – EKUZwydawaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Zainteresowani proszeni są o wpłacenie zaliczkowo 500 zł.

 

Proszę o dokonywanie wpłat na numer rachunku bankowego:

09 1950 0001 2006 1364 9914 0002

W tytule wpłaty proszę podać: nazwę i termin imprezy, Imię, nazwisko. Dodatkowo proszę o przesłanie sms-em lub e-mailem, informacji do ubezpieczenia: datę urodzenia uczestnika oraz adres zamieszkania.

 

ZAPRASZAMY!